Siz sevdiğiniz halde ilgilenmiyormuşsunuz gibi yapar mıydınız?

Diyelim ki birini seviyorsunuz ama kendinizi ilgilenmiyormuşsunuz gibi kaleme veriyorsunuz.Biriyle onunla ilgili konuştuğunuz zaman sanki hiç umrunuzda değilmiş gibi yapıyorsunuz.Böyle bir şey yaptınız mı hiç ve ya yaparmıydınız?Peki neden?Hangi durumda yapardınız?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sevmiyorsam yaparım seviyosam imkansız istesemde yapamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaptığım oldu.

İlk tanışmada mesela. Ben bokunu çıkarıyorum ve karşı taraftan yanlış anlaşılabiliyor. ( Cıvık geliyor ) O yüzden başta frenliyorum falan.. Ağırdan satmalar. İlk anlar işte :)

0|0
    0|0
  • nasıl bı tepkı werecegını merak ettıgım ıcın yapardım ... :)

0|0
    0|0
    • Nasil tepki vermesini bekliyorsun ki?

• benımle ılgılenmıyor dıye aklına bın turlu sey getırır belkı de hıc bı tepkısı olmaz .d

• kendimi hiç kaleme vermedim, nedir ne değildir bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaparım.

0|0
    0|0
    • Peki neden?

• Bazen böyle olmak gerekir... karşıdakinin "onsuz yapamam" gibi bir düşünceye kapılmasını engellemek amaçlı... Çünkü bu düşünceye kapılan seveni çantada keklik sanar...

Bir söz var... "Birine vazgeçilmez olduğunu hissettirdiğinde ilk vazgeçeceği sen olursun..."

%85 doğru bir söz... Malesef...

• Çok sewsende belli etmicen , takmıo qibi yapcan , sensizde döner dünya misali :D bak gör noluoo ozamann :D

0|0
    0|0
  • Yaptım. Karşılıklı olmasına rağmen ona söyleyememiştim. Neden öyle davrandığımı bilmiyorum ama sonrasında pişmanlık yaşadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...