Karın kası için ev programı ne önerirsiniz?

Mekik ve şınavdan başka çeşit var mı karın kası için 1 senedir spor yapıyorum şuan için heryerim iyi ama karın kasını yapamıyorum üst 2 bakla çıkıyor alt taraf aynı daha farklı ve güzel bir teknik biliyormusunuz? evde çalışabileceğim bir metod istiyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Alt tarafta yağ mı var? Öyle ise cardio yapmanda fayda var. Ayrıca mekik harici çok fazla karın hareketi var, Ben de spor yapmama rağmen çözemedim çünkü karın çalıştırmak en can acıtıcı ve sıkıcı iş.

İmkanın varsa bu konuya odaklanan grup derslerine gitmek iyi olabilir, sıkılaştığını hissediyorsun.

0|0
    0|0
    • karın kası berbat gercekten ama o kasta bellı oldumu gurescı gbı oluyorsun karın kası sart zayıf olmama ragmen en fasla ıkı bakla gsukuyor

Kızlar Ne Diyor 1

• mekik çek tamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• link yeterli

2|0
    0|0
  • göbek bölgesindeki yağlar ciddi sorundur bunun için çöp poşeti kullanablirisn kafandan geçir ve egzersiz yapamaya başla mekik çeşitleri vardır bunları uygula uutmaki çok yapmak değil sürekli yapmak önemlidir.

0|0
    0|0
  • sımdı kardesım soyle...setler halınde yaparak calıs faydası olur...mesela lk etapda gunluk anlatıyorum 3 x 25 mekık 3x 25 sınav kollarında guclensın...ondan sonra her hafta artır bunu bı sonrakı hafta 25 lerı 35 yap mesela... kı guclenme kaslanma devam etsın artarakkk...

0|0
    0|0
  • mekik çok geniş kapsamlıdır çok sayıda mekik çeşidi var sadece mekik ile bu işi başarabilirsin ama her türlüsünü yapmalısın

0|0
    0|0
    • mekik çekiyorum çektikten 5 dakika sonra inanılmaz ağrıyor sonra o terle ust ıkı baklasını görüyorum sonra 1 saat sonra gidiyor ve şişiyor gene

• karın kası en zor çıkan kaslardan birisidir o yüzden düzenli yapman ve sabırlı olman gerekir.set set eşit sayıda 3 yada 4 set düzenli olarak yapman gerekir.

• set set mekik

0|0
    0|0
  • Karın kaslarını asıl ortaya çıkaran şey yağ oranının azalmasıdır.

0|0
    0|0
  • mekık sınavla yap bence...

0|0
    0|0
  • Cardio yap bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...