Fatih Terim dünyada en fazla kazanan teknik direktörlerden peki bu parayı hakediyor mu?

Fatih Terim dünyada en fazla kazanan teknik direktörlerden peki bu parayı hakediyor mu ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ersun Yanal daha iyi denizli daha iyi alternatif çok

0|0
    0|1
    • mustafa denizliye katılıyorum

• Evet kadro seçimi çok tartışılır

• birçok hatası var bu kadar önemli bir yerde bu kadar sağlam bir hocanın yapmaması gereken hatalar ama fatih terim bunu çok kez yaptı

Kızlar Ne Diyor 1

• Mustafa Denizli ve Şenol Güneş gibi isimler varken bu ısrarı anlamıyorum.

0|1
    0|0
    • gerçekten böyle düşüncelerin var olduğunu görmek insanı rahatlatıyo

Erkekler Ne Diyor 9

• dünyayı bilmem de türkiyedekilerin içinde en çok hak eden

0|2
    0|0
    • ama bir mourınhodan cok kazanıyor şimdi soralım hakediyor mu?

• ben sana diyorum ki bu adam mourınhoyla aynı işi yapıyo değil mi ondan daha iyi işler yapıyo olmalı ki dünya kadar parayı kaldırıyo ayrıca o kadar para kazanan bir adam ve bu adam eğer senin dediğin gibi andaval değilse bu kadrodaki hataları kim yaptı

• kadrodaki hata dediğin bugünkü maçsa bugün milli takım iyiydi, maçta kazanamadı diye teknik direktörü sorumlu tutamazsın, fatih terim gibi birisi şimdi istediği bir takıma gitse şampiyon yapamaz mı yapar, haliyle aldığı paradan daha fazlasını takıma kazandırır senin neyin hesabını yaptığını çözemedim

• Türkiyede daha iyisi yok.

0|0
    0|0
    • yapmayın fatih terim bu işi tekeline almış ne başarısı var kendi egosunu artırmaktan başka bir gelişmesi yok

• Ne başarısı var sözünden sonra tm dostum diyorum ve konuyu kapatıyorum :)

• işte sizin yaptığınız en büyük hata bu ben fatih hocanın hiç başarısı yok demiyorum bugüne kadar iyi şeyler yaşattı eyvallah ama son dönem olmuyo işte kardeşim yapamıyo neden ısrarla fatih terim anlıyo musun soru bu

• bir fenerbahçeli olarak ben fatih terimin t. d.'nü ayakta alkışlarım yani

0|1
    0|0
  • Eleştirmiş olmak için eleştirmeyin. Bugün Türkiye'deki herkes harikaydı. Maç başlamadan hakan balta neden 11 de diye eleştirmiştim ama beni bile utandırdı. Helal olsun hepsine, bu kadro bozulmasın.

0|0
    0|0
    • saçmalama kardeşim volkan şeni beğendin mi mesela ya da bir ozan tufan ya da bir gökhan töre

• Gökhan Töre ve Ozan Tufan maçın en iyileriydi. Volkan da elinden geleni yaptı, golün asistini de yaptı. Yediğimiz golde bile hata yok, hava topunu karşıladılar, sneijdere gelince 3 kişi uzak köşeyi kapattı, mecburen yakına vurdu, volkan da topu kontrol edecekti, şanslı bir şekilde huntelaarın kafasına çarptı gol oldu. Şansın önüne geçemezsin, olmadı mı olmaz bazen. Bu maçtan sonra türkiyeden birini eleştiren art niyetlidir NET. Önceki maçları eleştir eyvallah ama bu maçı değil.

• Hayır kesinlikle

0|0
    1|1
  • Kimin neyi hak ettiği davasına girersen çıkamazsın emmoğlu

0|0
    0|0
  • Bence hak ediyor

0|0
    0|0
  • Ne yani, milli takımın başına arap ismailimi geçirecektik? :D :D
    onamı bir yıgın para verecektik?
    var mı Fatih Terimin alternatifi?

1|0
    0|1
    • abi neden anlamıyosunuz ki neden sadece türk getirmek zorundasınız ulan kloop dediğn adam varya hani dortmundun efsane td'si fatih terim onun aldığı maaşın tam 18 katı maaş alıyo kardeşim arap ismaili kimse getirmez şuanda zaten

• Hiddinki getirdikte ne oldu?
      Hiddink bu işin piriydi

• hıddınk'ın bızım mıllı takımımızda başarı sağlaması imkansızdı o dönemde söylendi bizim takımımı duygusal yonden guclu bır hoca lazım yanı fatıh terım daha egosuz hali çünkü fatih terimi biz bu hale getirdik adamı tanrı gibi görüyoruz o kadar hata yapmasına rağmen hala onu savunan birçok insan var ve bu hataları ilk kez de yapmıyor

• Hakkediyor tabi a. m. k

0|1
    0|0
Yükleniyor...