Sneijderin gol sevinci?

Tabiki futbolcular gol atar ve sevinmeleride hakları ama böyle bir maçta böyle bir sevinç olmaz isterse karisi hamile olsun (bizde yuttuk bunu) heleki Türklerle oynadigin macta ve icimizdede bazi hollandalilar var siz ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sevineceğini zaten sölemişti ki ben abartılı bulmadım topu karnına koydu o yani sonuçta Hollandalı adam gol atıyo sevinicek tabiki ama attığı gol çok üzdü beni bu maçı es geçebilirdi. Arda Türiyede İspanyaya gol atınca sevinmesi anormal bir durummu ya da Hakanın Almanyaya gol attığında sevinmesi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Karisi hamile oldugu icin gayet normal ayrica asiriya kacmadan sevindi adam. Ne istiyosunuz ya ne bu cekememezlik anlamis degilim. Diger macta sevinmedi burada icinden bunu yapmak gelmis ve yapti. Anca gizliden sorarsin sneijder sorularini zaten. Kazim da atsaydi boyle abartmadan sevinirdi o da.

0|0
    0|0
  • Hollanda milli takımında oynayan bir adamdan Türk milliyetçisi davranışları beklemeniz ne kadar tuhaf farkında mısınız?

0|0
    0|0
  • içimizdeki bazı hainler bu gole sevindi ne denebilir ki

0|2
    0|1
  • Arkadaş bu adam onceki macta sevinmedi simdi niye art niyetli olsun karısı hamile iste o kadar terse cekmeye calismayin

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• milli maç istediği gibi sevinebilir kazım gol atsa sevinmezmiydi

1|2
    0|2
  • Adam son dakikada beraberliği getirdi takımına. İstese o topu Hiddink'in dötüne de sokabilirdi de kimse sesini çıkaramazdı.

0|0
    0|1
  • Ya arkadaşım şimdi bir düsün bizde hakan çalhanoğlu almanyaya son dakikada gol atıyor orada oynadıgı icin hic sevinmiyor. Türk medyasının tepkisini dusunebiliyormusun?

0|1
    0|0
  • Kendi milliyetinin maçı sonuçta istediği gibi sevinebilir.

0|1
    0|1
  • Senin söylediğine bakılırsa arda ispanyaya hakan almanyaya gol atarsa sevinmeyecek çok saçmalamışsın tek vatan sevgisi bizde yok her millet vatanını seviyor

0|1
    0|1
  • adamın çocuğu olacak kardeş bırak da yapsın gol sevincini. :)

0|1
    0|0
  • Karısı hamileyse bir abarti yok bence.

0|1
    0|3
  • Abartılı buldum geçen maçta sevınmemıstı

0|0
    0|1
  • Adam çocuk için sevindi mk

0|1
    0|1
  • çekemeyen fenerli görüyorum kuyruk acısı görüyorum

0|0
    0|1
  • adam ülkesi için gol atmış istediği gibi sevinir suç bizim oyna yen üzülsünler biz sevinelim

0|0
    0|0
  • cok cahilsin.. hic futbol kulturun yok

0|1
    0|1
Yükleniyor...