Maddiyat peşindeki erkek? Buyrun soruya bakın:(

Parası varken güzel kız ile çıkma derdindeyken maddi olarak zora girdiğinde bana dediki ; benim için güzellik artık ön planda değil bir bayanın kariyeri olsun iş hayatında yeri olsun kendini kurtarmış olsun yeter bunlar daha önemli dedi.

ve benim bitiş anım demekki ileride benden daha iyi kazançlı biri çıkarsa bana şutt!

Bu nasıl bir erkek ya bir erkek böyle dermi böyle düşünürmü?

hep kadınlar derdiniz alın size erkek versiyonu işte hatta bunu bir erkek yapınca bence dahada iğrenç oluyorlar.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek veya bayan olarak sınıflandırıp bu soruyu cevaplamak çokta mantıklı olmaz, bütünüyle ele alırsak; maddiyatı ön planda tutan hiç bir ilişki arkadaşlık ve birliktelik uzun sürmez ve bitmeye mahkumdur, güzellikte bir yere kadar maddiyattta, önemli olan o kişinin kişiliği ve seninle geçinebilecek yürekte ve fıtratta olmasıdır...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Bende parayı çok severim şu anda bile 18 yaşımdayım bankada hesabım var belli miktardada param var ayrıcada 2 tane çeyrek altınım var şuanda biraz daha kaldı onuda tamamladımmı yeni bir çeyrek daha alıcam tabi sevgilim olursa ona yedirmek için değil kendim için o gelsin bizde yerik yemeği :D

0|0
    0|0
    • senin dediğin birikim en güzelini yapıosun işte.

• Evet gelecekte böyle ailmele bile kavga etsem dışarı çıktığımda kendi başımın çaresine bakabilirim fazlasıyla param var bu yaş için tabi.

• Yoo hep kadınlar diye bir sınırlama yok.Erkeklerde bunu yapabiliyor.Sadece parası için kadınlarla yatanlarda var.Gerçek bir aşık taklidi yapanlarda.Ama esas konu ne biliyormusun.Bu tiplerin her zaman kazandığını biliyorum.Ama diğer yanda gerçekten seven yada sadece hoşlandığı -arzuladığı için o kadınla yatmak isteyen adam hep kaybediyor.İşte işin birde böyle bir tarafı var.

0|0
    0|0
  • Böyle erkekeler çok yalandan sever maddiyatçı bir bayanla sırf geliri için evlenenler var hiç abartmıyorsun çok doğru bir tespit.

0|0
    0|0
  • yol yakınken gerçek yüzünü görmüşsün işte

0|0
    0|0
    • kaç kere:) bu ilk değilki

• gönül ferman dinlemiyor

• seninkisi o zaman ayağına taş bağlayıp denize atlamaya benziyor şuan

• Hala söylüyorum hep kadınlar para düşkünü !

Not: Verdiğin örnekte erkek göremedim Müjgancığım :(

0|0
    0|0
  • Gıcık olduğu bariz, bir yandan da dürüst. En azından yalan söylemiyor, bu da bir başka nokta.

0|0
    0|0
  • Görünüşe göre, o zat-ı muhteremin sevgiden anladığı tek şey yanında aksesuar niyetine kız taşımak. Haklısın iğrenç oluyorlar, ama daha da iğrenç bir şey varsa böyle çıkarcı kişilerin sevilip el üstünde tutulmasıdır

0|0
    0|0
  • bile bile neden lades diyorsun o halde o olmasa yanında olacak kimse yokmu ? kac yıldır hayatında ki senin herşeyin olmuş

0|0
    0|0
    • 3 yıl

• güzel lafmış bu :)

• sedece güzel olan kelimeler onlara takılmamak gerek degilmi

• maddiyatı düşünmek gayet normal,dünya savaşalarını çıkartan bi sebep,madiyat deyip geçme...

aşk arıyorsan böyle düşünen biri seni çok sevemez..ortalama bişey olur

0|0
    0|0
  • Tipik bir götüsıkıyagirmişadamın gelecek korkusu moduna geçişi bu normal canım.Bİtlenince güzellere bakar para kalmayınca kariyer sahibi birine.Eeee para kadından tatlı bazıları için

0|0
    0|0
  • erkek mi dedin? ölüm gbi bısey gurur denen bişey war

0|0
    0|0
  • niye kadınalr düşünüce sorun olmuyorda erkekler düşününce mi sorun oldu?gayette haklı

0|0
    0|0
  • herzaman söylemişlerdir ve söylemişimdir insanın ailesi fakir olabilir memur olabilir işçi olabilir bunu sen secemezsin ve secme şansımız maalesef yoktur ancak evlenecegi insanı secebilir ve dogal olarak söz şu ata sözüne varmaktadır ki iki cıplak bir hamama yakışır :D kendi adıma söyleyim kayınpederimin zengin olması tercihim önceliklidir kızlar bana kıza bilir ama işlerine geldiginde herkez eşit deyip hotorotluk yapmasını biliyorlar erkek nasıl kariyerli olsun isteniyorsa kız da kariyerli olsun iyi para kazansın istenir yani parasızz saadet olmaz derler tamamen dogrudur

0|0
    0|0
    • ozaman sen aşk,sevgi,saygı aramıosun? para peşindesin? örneğin ben çalışırım sevgilimde çalışır birde ev alır geçinir gideriz illa çok zengin biri olmasada olur ama olursa ne ala oda kısmet.

• güsüz falan degilsin sadece öyle oldugun sanıyorsun hepsi bu

• onsuz kaldığımda hayatla ilişkimde kesiliyor ha ölmüşüm ha onsuz kalmışım aynı şey bunları söylerken utanıyorum ama öyle duygularım mantığımın önüne geçti fazlasıyla.o ise hep daha mantıksal yaklaşıyor örneğin kariyeri için beni bırakır

• iş maddiyattaysa çok kötü demekki durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendine güvensiz erkek.konu erkekliğe geldimi biz erkeğiz diye bi afra tafra üstünlük kurma çabası .o zaman bir zahmet maddi sorumluluğunuda alıcak,parasını kazanıcak.yok tersi diyorsa kadınada yaslanmak istiyorsa o zaman erkeğim havaları atmıyacak,kadını el üstünde tutucak.bu işler böyle..

0|0
    0|0
  • Uzaklas o kısıden

0|0
    0|0
  • snnki asalak senden gçinicek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...