Rüya deyip geçmeyin inanılmaz etkiliyor psikolojimi. Ne yapmalıyım sizce?

Eski sevgilimle 8 aylık bir ilişkimiz vardı birçok özel anımı onunla yaşadım.ilk sevgilimdi ve ilk cinsel ilişkimi vs onunla yaşadım. ama belli nedenlerden dolayı ayrıldık ve nerdeyse bir yıl oldu. yüzünü bile unutmuştum aklımın ucundan bile geçmiyordu. Ne olduysa şu son birkaç gün içerisinde oldu. Ne zaman uyusam rüyamda onu görüyorum.-istisnasız- ve bu rüyalar olayına kadar aklımın ucundan geçmiyordu.şimdi resmen uyumaya korkuyorum. rüya deyip geçmeyin lütfen. inanılmaz etkiliyor psikolojimi. ne yapmalıyım sizce?

bu tip soruların çok sorulduğunun farkındayım ama inanın cidden zor bir durumda olmasam sormazdım.

Güncellemeler:
sanırım siz haklısınız. unutamadım onu. :|

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bilinçaltının küçük bir oyunu gibi görebilirsin..yüzünü unuttum aklımdan bile geçmiyor kısmını siliyorum sorundan çünkü ilkler asla unutulmaz helede aşkta.herneyse unuttum dedikçe hatırlarsın ve bilinçaltın sürekli karmakarısık olur herdefasında.nedeni ise aslında onu unutmadığındır çünkü dediğim gibi sen unttum sanaırsın aslında hergeçen gün yazılır aklına.ne yapacağın konusuna gelince rüyalarında görmekten korkma alış ve kendini örseleme sakinleştikçe ve doğal karsıladıkça azaldığını ve bir süre sonra aklın buna alıştıktan sonra tamamen ortadan kalktığını göreceksin..

0|0
    0|0
    • yok ya neden unutulmasın. ilkler de unutulur bence.

haklısın sakn karşılamam gerek. çok teşekküler öneri için. :)

Erkekler Ne Diyor 4

• yeteri kadar zaman geçtiğinde bitecek merak etme. rüya meselesine gelince, ilgini çekecek bi kitap al ve okumaya başla. kitaplar filmlerden farklı olarak, imgeleri kendi kafamızda oluşturduğumuz senaryolardır. beyin zaten görüntüleyerek okur, bi nevi uyumadan rüya gibi, uyuyunca da devam edecektir bu. okuduğun kitapla ilgili şeyler görürsün. kısa süreli bi çözüm olabilir

0|0
    0|0
    • kesinlikle deneyeceğim. teşekkürler. :)

• Onu ara boşuna malum olmuyordur aranız çok kötü değilse tabi hal hatır sor.

0|0
    0|0
    • o malum olma olayını hep merak etmişimdir. ama tahminimce yalnızlık ve özlem çeken insanların uydurduğu bir umut kapısı bi batıl inanç o. :|

• şimdi öncelikle sakin ol..o klavyeyi yavaşça yere bırak.hah tamam şimdi de geriye doğru iki adım at. şimdi deriiiin bir nefes al.

• Neşen yerinde galiba bana espiri yaptığına göre . Allah neşeni daim etsin. Teşekkürler beni gülümsettin.)

• Birini bulma vakti gelmis

0|0
    0|0
    • ben bu kaf dağında burnula zor bulurum. ama tavsiye için sağol yine de. :)

• Nerede yaşıyorsun sen ?

• rüyalar düşüncelerle bağlıdır biraz düşünmemeye çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• özlemişsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...