Bayanlar 6,5 yılını aldığınız erkek aklınıza gelir mi?

5 yıl aşk yaşadınız kavga gürültüler olsada çok sevildiniz ist daydınız fakat memleketnize taşındınız ancak mesafe sorunu yapılmadı sürekli yanınıza gelindi,arkadaşlarınız sizi kıskanırdı çünkü çok seviliyordunuz taş koymaya kalkanlara kulak asılmadı ayrılmak istediğinde beni terkedersen ölürüm intahar ederim dediniz ve sevdiğinizi 5 yıl beklettiniz bi şekilde ailenizde onay verdi nişanlandınız ve aileniz çevreniz inanılmaz sevdi nşanlınızı doğum günü,yeni yıl,tanışma yıldönümü hediyeleriniz unutulmadıı babaannenizin cenazesine bile gelindi,mesafe denmedi havayolu şerketleriyle kardeş gibi her istendiğinizde gelindi,siz seviyorsunuz die memleketinizde olmayan kestane şekeri süreli bursadan getirtilip ist dan kargo ile yollanırdı ve sözlendiniz kıskanıldınız ama her istediğiniz alındı yere göğe sığdırımasanızda kendi aranızda kıskançlık kavgalarınız oldu ama sizde onu çok sevdiniz yere göğe sığdıramadınız tabiki aşkın tadı tuzu kavgalarınız oldu ama korundunuz kollandınız sözlünüz sizi ailesine karşı bile ezdirmedi hep el üstünde tuttu.siz bir düğün salonu yüzünden nişanı attınız geçmiş hiç aklınıza gelirmi?güzel günler yani ne bilim bu çocuk benim için herşeyi göze alırdı beni kimseye ezdirmezdi çok severdi felan die?yoksa geçmiş geçmişte kalır yolunuzamı bakarsınız çok kızla çıkmıştım ama bu kişinin kafa yapısını çözememişim çok acı çektim ama artık acı çekmiyorum sadece aklımda tabi haber almaya çalışmıyorum çünkü ilk 6 ay çok mücadele ettim çok acı çektim ama 2 seneye yaklaştı acı yok sadece akla geliyor çünkü yaşanılan onca şey varki sadece merak ediyorum bende onun aklına geliyormuyum yoksa bitikten sonraki kavgalardan dolayı benden nefretlemi sözediyordur,soru basit 5 yıl sevdiniz ve sevildiniz size yapılan maddi manevi fedakarlıkları nişanı attınız die çıkarılan olaylardan dolayı unuturmusunuz...ciddi olmayan cevap veren olursa inş benim yaşadıklarımı yaşarsın o zaman anlarsın kolay olmadığını

0|0
52

En İyi Erkek Görüşü

• unutulmaz canım kardeşim... ne sen unutabilirsin ne O... yalnız şöyle bişey var ki.. en sevdigim kısmı da budur.. :))) sen sadece unutamazsın ama yaptıgı bu hatanın nankörlüğün bedeli olarak '' HEM UNUTAMAZ HEMDE PİŞMAN OLUR '' :)))

0|1
    0|0
    • sende benim gibi tecrübelisin çok doğru yorumun

• yaşaya yaşaya öğreniyoruz :))

• kesinlikle haklısın ondan sonrada ah tüh vah diyorlar ama iş işten geçiyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Unutmam özellikle bir baskası hayatına girer cıkar daha cok pişman olur diye düşünüyorum.Ama 2 sene geçmiş...bilemedim.

0|0
    0|0
    • bizim konu çok derin1.ayında pişman oldu dönmek istedi ama bukezde abisi asla deyince olaylar büyüdü

• aklındadır unutmamıstır bnce

• ama isteseydi her türlü ulaşabilirdi yani ne bilim insan bir iyimisin der anasını satayım harçlığını bile gönderirdim sen ne dersen de iyi unutmuş yoksa face tel herşeyim aynı

• sadece başlığı okudum gelir tabiki 3 yıllık erkek arkadaşımı unutamıyorum bile

0|0
    0|0
  • 3 ay yaşanan askları unutamıyor bu kızlarımı 6.5 yılı nasıl unutsun.

0|0
    0|0
  • Gelmez :P

0|0
    0|0
  • unutamam aklıma gelir hep..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hayatına yeni biri girince 65 yılı bile unutur kadınlar, geride de senin benim gibi enkazlar kalır arkadaşım. sana tavsiyem hayatına yeni birilerini almaya çalış ve sen de unut.

0|1
    0|0
    • dostum süpersin sen yaa acayip güldürdün beni Allah ta seni güldürsün,hayatıma birileri tabiki girdi çıktı şuan bile var sayılır ama unutmak kolay olmuyor

• demekki doğru kişiler değil haklısın ama doğrusuda denk gelmiyor sağlık olsun be dostum kaderde ne varsa yaşanır:)

• doğru söze ne denir. aynen katılıyorum eskidenmiş öyle aşk acısıyla yanıp kavrulmak şimdi ise 2 gün sonra kolunda başkasıyla görüyorsun.

Yükleniyor...