Meğerse sorun Ardaymış değil mi?

Ben, uzun zamandır Arda'nın milli takımda olmaması gerektiğini savunuyordum. Herkes benle dalga geçiyordu ama gerçekler görülmüş oldu. Adam en başta ''ben bu takımın yıldızıyım'' havasıyla bütün futbolcuların moralini bozuyor, bütün atakları yavaşlatıyor ve defansa yardım etmiyordu. Bugün demokratik bir takım ve ona göre oyun vardı. İnşallah sonraki maçlarda da oynamaz, 3. lük için şansımız olur.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Onunla alakası yok bizimkiler mac seçiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Malesef gizli, degil.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Arda milli takımda istekli oynamıyordu ve isabet oldu ama ikinci yarı emre girseydi top bizde daha çok kalırdı selçuk sahada yoktu golü yemeden ikinciyi atabilirdik

0|0
    0|2
  • Ne alaka

0|1
    0|1
  • Arda değilde kastettiğin tarzda bazı oyunculkar vardı onlarda oynamadı isabet oldu ;)

0|0
    0|0
  • Hollandada Robben ile Sneijder neyse bizdede Arda odur. Yapmayın kardeşim Arda gibi bir başka değerimiz var mı Avrupada oynayan

0|1
    0|1
    • Ardanın milli takıma ne katkısını gördün sneijder ve robben gibi? Sneijder ve Robben kalitelerinden dolayı değil, takıma yüksek katkı verdikleri için oynuyorlar. Arda ne katkı vermiş zarardan başka?

• Sorun volkan demirel ve emre belezoğlundaymış
    o iki çirkef olmayında milli takım çok daha iyi olmuş.
    Arda oynasaydı bu maçı çok rahat kazanırdık

0|1
    0|2
    • Hala Arda'yı savunanlar var, tövbe yarabbim. Adam kaptırdığı her topta ''onca adam var, ben mi koşacam?'' diye kafa sallıyor. Böyle bir adam takımdayken nasıl bir takım başarısı beklenir?

• Arda konusunda sana katılmıyorum kardeşim

• Ben, ardanın yeteneğini sorgulamıyorum, kötü futbolcu da demiyorum ama milli takıma oturmuyor yani olmuyor. Normalde bugün şut atmayı tercih eden oyuncular, arda varken vazgeçip ardayı arıyorlar, arda da kendini messi sanıp tek başına çalımlar ve gol atıp takımı taşımaya çalışıyor. Bugün sahada herkes eşitti, herkes birbirinin açığını kapatmaya çalıştı, huzurla ve özgüvenle oynadı.

Yükleniyor...