Milli takimi begendiniz mi?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Milli takımı çok beğendim.
    Grupta ilk oynadığımız İzlanda maçındaki milli takımla bu takım arasında dağlar kadar fark var.
    Oyunu tutan oyuna hükmedebilen karakterli bir milli takım izledim bugün ve gurur duydum.
    Maç kesinlikle bizim hakkımızdı ama Burağın sakatlanması, onun yerine giren Kazımın hiçbir varlık gösterememesi, hakemin sürekli olarak aleyhimize ince işler yapması ve 90+2 de yediğimiz şans golü yüzünden berabere kaldık.
    Ama şu var ki gelecek için bu milli takımdan umutluyum.

0|2
    1|0
    • ben de oyle dusunuyom. Ozani cok begendim, bu cocugun onunu kesmezler insallah.

• insallah diyorum

• Amin

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 15

• Eskiye nazaran toparlanma var ben şahsen beğendim Sneijderi durdurabilsek 3 puanı alırdık rahat.

0|1
    0|0
    • huntelara carpmasaydi iyiydi, ibrahimovic gibi oldu kafasina carpti gol oldu

• aynen adami biz besliyoz, bize atiyo :) Hamzaogluna bir telefon acim de kadrodan cikarsin :)

• Ligde kupada hatta avrupadada attı böle goller çok normal :)

• karşımızdaki takıma göre bir taktikle sahaya çıktık. fatih terimin oyun anlayışına aykırı bir durumdu ama doğru bir hamleydi. ben beğendim. uzatmalarda golü yemeseydik daha güzel olurdu

0|1
    0|0
  • En azından Emre Volkan gibi çirkef oyuncular olmadanda bişeyler yaptığımızı gösterdik

0|1
    0|1
    • aynen Arda da yoktu yine de guzel oynadik, Kazim artik oynamamali diye dusunuyom

• Kazımı koyması gerekliydi burak cıkınca zorunlu oldu diyelim

• Kazimin yerine Arda girse en azindan defans yapardi Kazimi hic begenmedim ruhsuz oynuyo adam

• Genel itibariyle iyiydik

0|0
    0|1
    • aynen bir Kazim siritti biraz artik oynamamali diye dusunuyom

• beğenmedim:

80. dakikalarda bir ara boş bıraktık zenci kötü vurmasaydı gol olacaktı. profesyonellik 90 dakika içinde bir saniye bile açık vermemektir.

burak yılmazın atamadığı gol var ayrıca daha öncesinde

hollanda da bizden beter olduğu için bir puan çıkardık şansa. hatta üç puan da alabilirdik ama iyi olduğumuzdan değil hollanda kötü olduğundan. he eskiye göre iyi mi iyi ama yeterli değil ispanya, brezilya, almanya gibi takımları en formunda oldukları zaman yenemiyorsan başarı saymam

0|0
    0|0
    • 2 forveti eksikti eyvallah ama son dakikaya kadar Sneijder i tutabildik en azindan

• he bir de o var di mi roben yoktu :D en azından niyet olması önemli hakanlı ozanlı gökhan töreli yeni oluşan takım sonradan cıvımazsa belki biraz bişeyler olmaya başlar :)

• ben guveniyom, birbirleri icin oynamaya baslamislar. Tore biraz zamaninda pas verse her sey daha guzel olcak

• bu gün iyi idi

0|1
    0|0
  • gole kadar süperdiler, panik yaptılar

0|0
    0|0
  • Biraz panik havası vardı Ama ben beğendim
    90+2 de gol yemesek daha güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Oynayan herkes iyiydi. Bu yıl yine gidemeyeceğiz ama iskelet kadro oluştu en azından. Söylediğinizin aksine Kazım'ı attığı geri pas hariç çok beğendim. Bütün hava toplarını göğsüyle alıp arkadaşlarına verdi, yıkılmadı ikili mücadelelerde.

0|0
    0|0
    • evet geri pasta da cok bozuldum, Kazim kendi ismi icin oynuyormus gibi bir havasi var, sogudum artik. Galatasaraydan da gitmesini istiyorum

• hayır

0|0
    0|0
  • Bu beğenenler neyi beğendi acaba hollanda oynadı biz izledik

0|0
    0|1
    • sen baska mac izledin galiba :)

• Yüzde 70 topla oynamaları var adamların 18 e 8 şut var 600 e 200 pas var. Ayağımızda top tutamadık başka maçları izlediğimiz doğru

• ihtiyacimiz olan 3 puandi 90 dakika 1-0 oynadik ve 92de yedik begenmiyosan daha napsin bu adamlar

• Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu olmadan milli takım olmaz.

1|0
    0|1
    • maci izlemedin galiba :)

• izledim milli takım gayet iyiydi ama gözüm onları aradı :)

• Volkan Babacan bence iyiydi, Volkan Demirel uzaktan cok gol yiyo, Emrenin yerini de Ozan iyi doldurdu, Emre den hizli ve genc. Arda da yoktu ama yoklugu son dakikalarda aradik. Kazimin yerine Arda girse defans yapardi

• Milli takimdan utanc duyulcak durum yani.

0|0
    0|0
  • son dakika iyi olmadı işte.

0|0
    0|0
    • aynen ama 6 dakika gaz verdi adamlara. uzatma 3 dakika olsa belki dayanirdik

• Sneijder bitti demeden bitmez

0|0
    0|0
    • :D napak bonservisini mi satak bize gol atti diye

• Yok allah korusun lazim bize:) Valla Sneijder golü attıktan sonra yanlışlıkla ayağa kalktım o kadar alışmısızki rakipte olduğunu unuttum bir an

• ben uzuldum, abim dalga gecti mk, Sneijder gol atar ulan diyip duruyor :D sinirlerim bozuldu

Yükleniyor...