Hoşlandığım kızların tamamının hoşlandığı birisinin olması tesadüf mü şanssızlık mı?

Nasıl başarılı olabildiğimi bilmiyorum ama belkide hoşlandığım kadınların %99'u civarında kısmının unutamadığı ve sevdiği birisi var. Kadınların genelinde bu böyle mi yoksa kadersiz kısmetsiz şanssız birisi miyim ? Elimi attığım dal kuruyor adeta. Ne yapmak lazım bilemiyorum kafayı yemem an meselesi.

Güncellemeler:
Facebook da durumlarından paylaştıkları videolardan ve yazdıkları bloglardan ve de hal ve hareketlerinden tipim değilsin demediklerini görebiliyorum. Belki onunda etkisi vardır ama sonuç olarak hepsinin aklında birisi mevcut.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Olur öyle vakalar bi nevi talihsizlik ama zamanla seni hakeden ve elini attığında yeşeren bi kalp elbet bulursun be rasim... kendine zaman ver daha gençsin... Rahat ol :)

0|0
    0|0
    • Kendime daha kaç yıl vermem gerekir mesela ?

• Peki sen ne tür hatunlardan hoşlanıyorsun ? Yaşın kaç tam olarak bilmiyorum ama yanlış vadide keklik avlıyorsun bence .s Hatunları tam olarak tanımadan gönlünü kaptırmamaya özen göster .s

• Gönlümü kaptırdığım felan yok yaşım 24 fakat karşıma sürekli aynı tür kızların çıkması garip geliyor. Ne tür kızlardan hoşlanıyorum bende bilmiyorum sadece anlık bir hoşlantı oluyor ve üzerine oynuyorum sonuç hep aynı.

Kızlar Ne Diyor 4

• bosver ya benım yok msela unutamadıgım salladım gıttı hepsını oysakı ozamanlar n kadarda uzulmustum su an adlarını bıle hatırlamıyorum:d

0|0
    0|0
    • Senin adlarını hatırlamaman benim konuştuğum kadınların da böyle olduğunu ifade etmiyor malesef.

• Bir gün cıkar karşına aceleci olma.

0|0
    0|0
    • Aceleci olmadığımı beklediğim yılları bilsen anlardın

• tercıh edılmıyorsan yapacak bısey yok beklyeceksın

0|0
    0|0
  • o gün gelecek bebeim !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Profil resmindeki gibi bir bakış atmadığın sürece sorun yok :D

3|0
    0|1
  • tesadüf değil başlarından savmaya çalışıyorlar bir çeşit bahane bu

0|0
    0|0
    • Facebook da durumlarından ve yazdıkları bloglardan başlarından salma gibi bi durum olmadığını anlayabiliyorum. %99 unun bu şekilde olması sanırım kahinatın en büyük tesadüfü.

• tipimiz değilsin demek istiyorlardır belki:))

1|0
    0|0
Yükleniyor...