Sneijder Türkiyeye Yine Attı Nasıl Maçti Ama?

Uzatmada Sneijder in golüyle Hollanda beraberliği aldi düşünceleriniz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Adam volkanıları görünce dayanamıyor ne yapsın

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Golu harikaydi portakalimin :((( bu kez sevindirmedi ama

0|0
    0|2
  • İyi oynamamıza rağmen galibiyeti kaçırdık, sağlık olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İyi oynadık galibiyeti kaçırdık gerçi ikinci yarıyı izleme fırsatı buldum ama iyiydik sağlık olsun. Maçtan önce beraberliğe çoğu kişi razı gelirdi ama şuanda çoğu kişi üzülüyordur burdan bile çıkan sonuç belli. Burak attı ama ikinci yarıyı izlerken Sneijderin atacağı belliydi böle adama rahat vurdurulmaz bir vurdu firikikten direği yaladı bir vurdu Volkan çıkardı 3. de attı vurdurursan rahat atar.

0|0
    0|0
    • Hollanda aslında gününde değildi Sneijder dışında iyi oynayan oyuncu göremedim Burakta güzel gol atti goller gslilerden:)

• Aynen öyle oda dikkat çekici bir durum 2 golde GS lilerden geldi.

• O kadar geri cekilirsen boyle olur

0|0
    0|0
    • Malesef Burak Kazım degisikligide maçı bitirdi

• Maçdan önce acaba bir beraberlik çıkarırmıyız derken, maçtan sonra beraberliğe yazık oldu diyebiliyorsak bu takımda gelişme var. Arda gibi bir yıldızımız da yoktu üstelik. Bu maçı böyle oynadıysak diğer maçların tamamını almamız gerekir normal şartlarda.

0|0
    0|0
  • basit bir goldü huntelaar'a çarpıp girdi normalde doğru köşeye yattı ama şanssızlık işte maçı biz haketmiştik sağlık olsun daha 4-5 maç var

0|0
    0|0
  • Bence golü Huntelaar atti. Çarpmasaydi gol olmazdi.

0|1
    0|0
  • Berbat bir maçtı hollanda oynadı biz izledik topla oynama yüzde 70- yüzde 30

0|0
    0|0
  • İyi oynadık.

0|0
    0|0
  • iyi maçtı

0|0
    0|0
  • Milli takımı çok beğendim.
    Grupta ilk oynadığımız İzlanda maçındaki milli takımla bu takım arasında dağlar kadar fark var.
    Oyunu tutan oyuna hükmedebilen karakterli bir milli takım izledim bugün ve gurur duydum.
    Maç kesinlikle bizim hakkımızdı ama Burağın sakatlanması, onun yerine giren Kazımın hiçbir varlık gösterememesi, hakemin sürekli olarak aleyhimize ince işler yapması ve 90+2 de yediğimiz şans golü yüzünden berabere kaldık.
    Ama şu var ki gelecek için bu milli takımdan umutluyum.

0|1
    0|0
  • daha iyi hollanda bekliyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...