Hollanda 1 - Türkiye 1 ne düşünüyorsunuz?

Türkiye Hollanda ile Euro 2016 elemeleri 5.maçında deplasmanda 1-1 berabere kaldı. Maç hakkında düşünceleriniz nedir?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Milli takımı çok beğendim.
    Grupta ilk oynadığımız İzlanda maçındaki milli takımla bu takım arasında dağlar kadar fark var.
    Oyunu tutan oyuna hükmedebilen karakterli bir milli takım izledim bugün ve gurur duydum.
    Maç kesinlikle bizim hakkımızdı ama Burağın sakatlanması, onun yerine giren Kazımın hiçbir varlık gösterememesi, hakemin sürekli olarak aleyhimize ince işler yapması ve 90+2 de yediğimiz şans golü yüzünden berabere kaldık.
    Ama şu var ki gelecek için bu milli takımdan umutluyum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 90+2de be sansa bak ya 😒

0|0
    0|0
  • okadar uzatma verirlerse olacağı buydu nefret ettim

0|0
    0|0
  • Hakemin çok yavşak olduğunu düşünüyorum. 6 dakika uzatma ne demek ya 😣

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İyi oynadık galibiyeti kaçırdık gerçi ikinci yarıyı izleme fırsatı buldum ama iyiydik sağlık olsun. Maçtan önce beraberliğe çoğu kişi razı gelirdi ama şuanda çoğu kişi üzülüyordur burdan bile çıkan sonuç belli. Burak attı ama ikinci yarıyı izlerken Sneijderin atacağı belliydi böle adama rahat vurdurulmaz bir vurdu firikikten direği yaladı bir vurdu Volkan çıkardı 3. de attı vurdurursan rahat atar. Bu arada ikinci yarı 6 dakikalık birşey olmadı 4 idealdi 6 abartı oldu biraz.

0|0
    0|0
  • Geri yaslanarak golu hak ettik

0|0
    0|0
  • Gol attiktan sonra savunmaya cekilirseniz buraki alip kazimi koyardan olacagi buu iyikide elendi masraf yapilmaz iste bu takimla

0|0
    0|0
  • Sonuç iyi olmadı. s son dk :(

0|0
    0|0
  • Şans işte napalım

0|0
    0|0
  • Bu hakemlerin hepsi bize düşman he. Ulan 90+6 ne ya.

0|0
    0|0
    • Sanki 90+6. dakika da yedik. +2 versede boyle olucakti. Adamlar 90 dakika tek kale oynadi be.

• :D Bakış açını ve futbol yorumunu s**iyim.

• çok kötü oldu be kanka son dakıkada

0|0
    0|0
  • Cok yazık oldu

0|0
    0|0
  • güzel düşünüyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...