Türkiye : 1 - Hollanda : 1 bitti, ne düşünüyorsunuz?

Yok böyle bir maç, son dakikalarda yediğimiz golle berabere kaldık.

Maç hakkındaki düşünceleriniz nedir ?
Grupta bisey yapabilir miyiz ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yaparız inşallah. *

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dev şanssızlık geçmiş olsun.. Yine 4. cü sıradayız ve 5 puanımız var ilerde çok maç var ama işimiz oldukca zor.

0|0
    0|0
  • tüh en son 1-0 yeniyoduk ya :/

0|0
    0|0
  • Aşgım Wesleyim yine yaptı yapacağını.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi oynadık galibiyeti kaçırdık gerçi ikinci yarıyı izleme fırsatı buldum ama iyiydik sağlık olsun. Maçtan önce beraberliğe çoğu kişi razı gelirdi ama şuanda çoğu kişi üzülüyordur burdan bile çıkan sonuç belli. Burak attı ama ikinci yarıyı izlerken Sneijderin atacağı belliydi böle adama rahat vurdurulmaz bir vurdu firikikten direği yaladı bir vurdu Volkan çıkardı 3. de attı vurdurursan rahat atar. Gruptanda inş çıkarız böle gidersek takım gençleşmiş.

0|0
    0|0
  • Sneijder tam g*t * hakkimizdi ama skoru son anda koruyamadik burak kazim. degisikligi yanlis seçimdi pozisyonlara girdik bitirrmedik 1 gol daha. atmis olsaydik iyiydi sansimiz var ama bu oyunla oynarsak iyi olur daha iyisini de yapabiliriz

0|0
    0|0
  • şu an en çok bunu neden gizlide yazdığını düşündüm utanıyormusun

0|0
    0|0
  • maç mı vardı bugün?

0|0
    0|0
  • maç bitmeden soru sorulmuş jahgdhsgj

0|0
    0|0
  • wesleyi tebrik etlmek lazim

0|0
    0|0
  • Milli takımı çok beğendim.
    Grupta ilk oynadığımız İzlanda maçındaki milli takımla bu takım arasında dağlar kadar fark var.
    Oyunu tutan oyuna hükmedebilen karakterli bir milli takım izledim bugün ve gurur duydum.
    Maç kesinlikle bizim hakkımızdı ama Burağın sakatlanması, onun yerine giren Kazımın hiçbir varlık gösterememesi, hakemin sürekli olarak aleyhimize ince işler yapması ve 90+2 de yediğimiz şans golü yüzünden berabere kaldık.
    Ama şu var ki gelecek için bu milli takımdan umutluyum.

0|1
    0|0
  • guzel gol atti wesley

0|0
    0|0
Yükleniyor...