Hangi sporla uğraşıyorsunuz? Düzenli yaptığınız spor dalı nedir?

Ben fitness antrenörüyüm. Düzenli olarak pilates fitness aerobik ve cardio çalışıyorum. Peki si düzenli olarak bir spor yapıyor musunuz?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bende spor anterönüryüm ve beslenme okuyorum 13 sene basketbol oynadım ve atletizm yaptım lisanlı bunun dısında yüzme kivk boks paradut gibi hobilerim var spor hayatımın her gününde mutluyum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yaptigim tek spor yuruyus onun disinda birsey yapmiyorum motorsiklet seven genchanim ;)

1|0
    0|0
    • Peki Megane seven orta yaşlı bey :)

• Vücut geliştirme ve fitness. Haftada 3 gün full body.

1|0
    0|0
  • evet bodybuilding ama biraz yeniyim bazı konularda yardıma ihtiyacım var ama sizin branşınız değil heralde

1|0
    0|0
    • 2014 Türkiye body fitness şampiyonuyum :)

• cardio koşu yapmam yağ yakmama sebep olmazmı zaten kilom yağım yok olanıda eritmeyeyim hocam burada şartlar biraz kısıtlı mecburen oraya gidiyorum su anda çalışma yaptıgımda kaslarım çabuk şişiyor ama galiba zayıf oldugum için su anda göğüs ön kol sırt arka kol omuz ve sonra bacak çalışmamı söyledi bir program yazdı isterseniz verdiği şeyleri detaylı olarakta yazabilirim günde 5 6 öpün yemek yiyorm karbonhidrat protein ayırmadan

• Hocam özelden mesaj atarmisin telden giriyorum bazen yazamıyorum

• basketbol

1|0
    0|0
  • Sağlık için fitness diyebiliriz

1|0
    0|0
  • Bilardo

1|0
    0|0
  • Yüzüyorum mevsim tercihi yapmadan. fiziğin başarılı daim olsun.

1|0
    0|0
  • Fitness yapiyorum bende 😃

1|0
    0|0
  • Sadexe futbol hobi olarak d. d. 5 dk durmadigimiz icin haliyle naturel spor yapiyoruz. . d. d. d. dd.

0|0
    0|0
  • fitness ya da body hangisiyse artık ama boks veya muay thai ye baslıcam takviye olarak bir de fitness antrönörü olmak için ne ler gerekiyo bir de getirisi ne kadar

0|0
    0|0
    • Getirisi sorulan bir soruya cevap vermem spor benim yaşam tarzım. Diğer sorunuzu Google'da yazarsanız bulursunuz.

• 2014 Türkiye body fitness şampiyonuyum ve spora ilk başladığımda 115 kiloydum. Ilk kilo vermek için sonra forma girmek için sonrada sağlığım için düzenli fitness yapmaya başladım antrenörüm meğer beni yarışmaya hazırlıyormus ve birinci oldum :) kilolu olduğum için işe almayan müdürler benden şu an ders alıyor. Özel dersin getirisi fazla spor salonunun değişir sadece bu kadar söyleyeyim size.

• saol teşekkür ederim

• 5 gün yuzme
    2 gun koşarım.
    taş gibiyim ellam :D

1|0
    0|0
  • kung*fu yapıyorum :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gunluk Pilates, çok severek yapıyorum, argümanlarını kullanmak çok leglenceli, spor değil adeta oyun gibi☺ en güzel yönlerinden biri de kısa surede sıkılık kazandirmasi,. Fitness'a sozum yok tabii ki, ayrıca tebrik ederim görev tamamlanmış duruyor sizde:) fitness a da nyetim var yakın zamanda

1|0
    0|0
  • Futbol fitness yuzme

1|0
    0|0
  • Voleybol :)

1|0
    0|0
  • Sporla aramda 2 km mesafe var. Bugün koşsam yarın yürüyemez hale gelecek kadar hantalım:(:(:(

1|0
    0|0
    • Ilk başlarda bende oyleydim ama zevkli yanı bu. Kas ağrısı cekiyorsan demek ki doğru yoldasin ve yaptığın işe yarıyor ;)

• Çok ciddiyim :) ilk spora cardio yürüyüş ile başladım ilk aerobik yaptığımın ertesi günü yuruyemiyordum kas ağrısından Karnım bacaklarım resmen tutulmuştu. 2 en fazla 3 güne geçer sonra haftalık program yaptım spor il Müdürlüğü ücretsiz derslerine başladım. Haftada 2 gün pilates 2 gün aerobik ve 1 gün 1 saat tempolu yuruyodum. Ve zamanla bunlar artık yormuyordu bende dahada ağırlaştırılmış programlara fitness a yoneldim. Ve 2014 Türkiye body fitness şampiyonuyum şu an :)

• Anladım:) tebrik ederim madem...

• Futbol.

1|0
    0|0
  • Dans ediyorum ben

1|0
    0|0
  • Yürüyüş ile paten kayıyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...