Neden beni kıskandırıyordur?

Önceden flört ettiğim ama sevgilim olmayan birisi vardı. Güya beni sevdiğini sanmış ama sevmemiş hoşlanmış...

Zaman geçti, mesafeliyiz. Onunla ilgilenmiyorum. Bazen konuşuyoruz. Ama benimle konuşmuyor konuşsa da çok az ve sessiz. Sadece bakıyor bazen (gizlice). Bugün kızın biriyle sesli sesli gülüyorlardı. Kızın sevgilisi var, ancak sevdiğim kişi arada bana bakıyordu onunla konuşurken. Ben kenarda oturuyordum yorulmuştum, durgundum. Arada bana baktı ama laf atmadı. Hep böyle. Akşam da ağzının içinden "İyi akşamlar." dedi. Sonra beni izlerken gördüm onu. Neden böyledir? Ben de rahatsız oluyorum...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• rahatsız olduğun bakıp durmasımı başka kızlarla muhabbet etmesimi

0|0
    0|0
    • Kızlarla konuşmasından rahatsız olmuyorum, kızlarla konuşurken arada bana bakış atınca ve benimle hiç konuşmayınca kan beynime sıçrıyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hoşlanıyordur saklıyor kerata :)) belli ama

onun biraz şefaf olması gerekir

seviyorsa

seviyorum ulan demesi gerekir...felan fistan

0|1
    0|0
  • sevdigin cocuk usta bir oyuncu ve gelecegin dizi ve sinema sektöründe is yapacak kabiliyette olduguna süphe yok :)

0|0
    0|0
    • Nedendir tavırları? Seviyor da saklıyor falan mı?

• ne sevmesi seni kesiyorda haberin yok kız islerini iyi biliyor nasıl ayarlanır nasıl etkilenir felan bizde o yollardayız .) 2-3 güne teklif yollar cıkarsınız felan sonra ayrılmak istedigini söyler sen yine burada konu acarsın sevgilim benden ayrıldı ne yapmalıyım die .)

Kızlar Ne Diyor 1

• hımmm senin dikkatini üzerine çekmeye çalışıyor böyle yapmaya çalışmasıda sana karşı ilgi duymasıdır dicem evet biraz saçma bi durum ama semediğini sandığı halde bu tarz hareketleri çok tuhaf

0|0
    0|0
Yükleniyor...