5 aylık değişim sonucu?

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar yakın zamanlarda ayak parmağımı kırdığım için malesef spora bir süre ara verdim o yüzden mayıs ayında tekrardan ama düzenli bir şekilde hergün 1saat spor yapmayı düşünüyorum bunun öncesinde düzensiz yaptığım için faydasını göremedim pek sanırım boyum 176 kilom 60 kendime bir hedef belirledim mayıs başından eylül sonuna kadar 5aylık bir süreçte istediğim gibi sıkılaşabilirmiyim sizce etim çok yumuşak malesef kilo al ver durumlarından özellikle kalçımın toparlanmasını çok istiyorum ya :/ hani ağırlık alet ve pilates bunun yanında az dans ve az yürüyüş düşünüyorum bunun yanı sıra kalça için squat,lunge ve deadlift önerdiler bu 3ünden lungeyi yapamam malesef parmağımı kırdığım için iyi oluncada zorlamak istemiyorum böyle ayak parmağımıda çok kullanıp zorlamadan neler yapabilirim öneriniz falan? Fastfood ve abur cubur yemıorum protein ağırlı yıyorum karbonhıdrat tüketimimide ekmekten karşılıyorum bazende makarna bu arada

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Hll olsun sana :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :) yani bilmiorum 5ayda sertleşirmiyim bayağı?

• Aynen sağol

• Sende saol dikkatli ol :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Sporu birakma kötü bir şey olmadığı sürece

0|0
    0|0
    • Ayak parmağımı kırdım kız mecbur yani şimdi 15gün oldu alçıda olalı pazartesi alçım çıkacak atel takarlar muhtemelen çıkar çıkmaz zorlayamicam için Nisan bitsin 1ay ayak kendıne gelsin mayısta başlim diorum bir aksilik olmazsa :)

Yükleniyor...