Balta ve Selçuk varken Calhanoglu ve Ekici niye yok?

Hakan calhanoglu Mehmet ekici ve Ersan gulum yedekte ama Hakan balta ve Selcuk inan sahada Fatih terim ne yapmaya calısıyor?

0|1
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray sempatisi bir türlü bitmiyor Fatih Hoca da maalesef Hamit Altıntop'un da kadroda olmasının başka bir açıklaması olamaz yoksa :S

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Mehmet ekici bence cok formdaydi ya

0|0
    0|0
  • fatih terim kafayı bozmuş ozan tufan serdar filan ne ayaksa

0|0
    0|0
    • Kardeş serdar şu an türkiyenin en iyi stoepri ozanda oyunu iki yönlü oynayan emre belezoğluyla birlikte en iyi ortasaha ozan mesafe katediyo mehmet ekicide o özellik yok sağ ber sola ver frikik at yani ozan hem topu iyi kullanıyo hemde dikine iyi oynuyo

• Hemde iyi mudafa yapıp defansa yardım ediyo mehmet ekici cok yumusak Kalır bende selçuk inan neden sahada çalhanoplu daha yararlı bence mehmet ekici nurinin kotu versiyonu nuri ne vermiş ki mehmet ekici versin

• İkiside çok hücumcu dostum karşında hollanda var üstelik deplasmandasın ikinci devre duruma göre girebilirler

0|0
    0|0
  • volkan demirel'i kadroya bile çağırmayıp V. babacan'ı kaleye sokan birinden bahsediyoruz artık hiç şaşırmıyorum onun yaptıklarına

0|0
    0|0
  • selçuk zaten milli takımın arda dan sonra yeri garanti olan 2. futbolcusudur da balta düşünülebilir

0|0
    0|0
  • galatasaraylı torpili diyoruz biz buna

0|0
    0|0
  • Yeni mi farkına vardın? Fatih Terim yıllardır oyuncu seçiminde kıyak geçiyor bazılarına...

0|0
    0|0
Yükleniyor...