Hayallerinizdeki kadının özelliklerini sıralayabilir misiniz?

Herkesin kriterleri vardır ? Zeki olsun, güzel olsun, akıllı olsun! Peki sizce nasıl olsun. Bayanların hangi özellikleri size çekici gelir, hangileri itici gelir ?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• - pes oynayabilmesi ( iyi bi' rakip olması lazım )

- iyi yemek yapması.

- fenerbahçeli olması :) (maça falan gideriz ne güzel )

- giyinmesini bilmeli, evde iyi bi' anne, dışarda iyi bir sevgili olmalı.

- tercihen renkli fantezileri olmalı..

- fok balığı gibi konuşmamalı, örfi, adetini iyi analiz edip kendi yaşantısına empoze etmeli.

- boyu benden kesinlikle uzun olmamalı, 15 cm'den fazla da kısa olmamalı.

- kesinlikle ve kesinlikle sinema tutkunu olmalı. her gün sinemaya gidemesek bile evimizde kendi sinemamızı yaşatmalıyız.

- esmer veya sarışın renkli gözlü :p

daha öncede sorulmuştu yazmaktan sıkıldım copy paste yaptım

0|0
    0|0
  • kaprisi olmasın, deli dolu olsun. ama yeri geldiğinde oturaklı olsun. beni anlayabilsin. espirilerime gülebilsin ve ben de aynı şekilde onun şakalarına gülebileyim. maddiyatcı olmasın. güzellik gelip geçicidir demiyorum ama çok çok bakımsız bi şeyde olmasın tabi. (:

0|0
    0|0
  • Zeki olsun ama benden daha zeki olmasın. Güzel olsun ama gözü benden başkasını görmesin. Özellikle bacakları vücuduna orantılı, beli ince ve kalçaları dolgun olsun. Çok gülmesin, çok ağlamasın. İmkansızı istiyor gibi görünüyorum ama böyle biriyle beraberim.

0|0
    0|0
  • En azından senin kadar kültürlü yaptığın espiriyi anlayışla karşılayabiken nerde nasıl davrancağını bilen ve en önemlisı BAKIMLI VE FORMDA olmalıdir. Ayrıca çağımızın hastalığı tribalenfeksiyona yakalanmamalıdır. Yani iki taraf ilişkiden zevk almalıdır.

0|0
    0|0
  • Becerikli olması, el attığı işi yakıştırması, bilimle ilgilenmesi, düşünmeyi araştırmayı sevmesi, kültürlere ve tarihe ekstra ilgisinin olması, her konuda klişelerden uzak çözüm üretebilmeyi bilmesi, yıkıcı değil yapıcı olması, şefkatli oluşu çok çekicidir

0|0
    0|0
  • kadın gibi kadın olsun... fazla kırıştıran acayip acayip giyinip ozon tabakasını delen kadınlara sesleniyorum. o şekilde koca değil sadece tokmakçı bulursunuz... İnsan gibi giyinip insan gibi davranan kızlar fizik gözetmeksizin evlenmeye aday kızlardır...

0|0
    0|0
  • ben hayalimdeki değil ondan daha ötesini buldum. İnşallah herkes bulur.

0|0
    0|0
  • hayalimda hala bi türlü aklıma gelmiyo .

0|0
    0|0
  • uzun boylu atletık yapılı uzun saclı sarısın :)

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter hahhahhaha :)

0|0
    0|0
  • (ZEKİ) Cilveli,ince bilekli,Uzun kirpikli ve savaşcıl

0|0
    0|0
  • Esmer

karagözlü

uzun siyah saçli :)

0|0
    0|0
  • düşünce tarzımız uyuşsun başka bişey isemiyorum ama öyle biri yok galiba

0|0
    0|0
  • merhametli, vicdanlı olsun. coca cola şişesi gibi fiziği olsun. allah inancı olsun. insan olsun.

0|0
    0|0
    • bu benzetmeye bayıldım :D

• +1 ama sadece son kısıma katılmıyorum, şişenin görüntüsü pek hoş değil ya bel yok o zaman :))

• off vahşiii :)) coca cola şişesi ince bellidir. google'a yaz ve bir bak. kutu kola değil, şişe, cam şişe, efsane şişe :))))

• hafif gözleri çekik olsun güzel olsun ..gözler bana cekici gelir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• becerikli olsun "ay ben bilmem ki" deyip her gün dışardan yemek siparişi verdirtmesin

oturmasını kalkmasını giyinmesini bilsin

kendini geliştirmeye açık olsun

merakı ilgisi olsun bir şeylere karşı

ikoncanlık oynamasın kendi tarzı olsun

kendine güveni olsun ben kadınım aman yapamam edemem diyip yanında ki erkeğe güvenmesin

çantasını sevgilisine taşıtmasın

karşına alıp oturttuğunda mıcık mıcık aşk konuşmaktan ziyade tartışabileceğin fikir alışverişinde bulunabileceğin bir hatun olsun

çok inat olmasın

çok kıskanç olmasın

çok zayıf olmasın

karşısında ki insanı kendi keyfi için kısıtlayan biri olmamalı

aynı şehirdeyse siyam ikizi gezmenin bir manası yok

vay lan erkek olsam açıkta kalırım herhalde :D

1|0
    0|0
    • eksik kalmış;

erkeğine kadınlık yapmayı bilsin gözünü bağlamayı bilsin

odun gibi olmasın az işvesi cilvesi olsun

şaşırtsın şımartsın erkeğini biraz

erkeği bir anne gibi çekip çevirmeyi derlemeyi toplamayı bilsin

çok konuşup boş konuşmasın az konuşsun öz konuşsun yeri gelince erkeğe lafını dinletebilsin

ota çöpe tavır yapmasın derdi neyse mızmızlanmasın açık açık söylesin

çok uzatıp süründürmek gibi saçma sapan yollar denemesin bıktırmasın insanı

• inanır mısın yazını cok beğendim.. ama zayıf kızlar iyidir yaaa :))

• bende çıtı pıtı seviyorum ya balık etli ne bilim itici gelio bana

sanırım balık etlileri sevmeyen bi' ben varımdır :D

• Herşeyden birazcık olmalı , eğlenceli, gizemli, sempatik, bakımlı. Bunların miktarı önemli herşeyin ortası iyidir azı da fazlası da zarar :)) yani ben öyle bir bayan olmaya çalışıyorum.

0|2
    0|0
  • hayalimde kadın yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...