Karşı cinse asılır mısınız nasıl asılırsınız?

karşı cinse asılırmısınız nasıl asılırsınız

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• bakışlarımla,ve konuşmamla,zorlamadan kırmadan,tatlı dille,damdan düşer gibi ve yiyecekmiş gibi değil tabi,

0|0
    0|0
  • Hiç tanımıyorsanız biraz zor olacaktır . Elbette. Hiç tanımadığınızı varsayarsak. Göz göze gelirsin hiç tanımıyorsundur. Merhaba dersin . O da merhaba der. Demezse zaten devamını getirmeye gerek yok. Turist birisine denk geldik galiba diyerek olayı kapatabilirsiniz. Yanlış ata oynamışsın demektir. Eğer yine göz göze geldiniz bekleme süresi biraz uzunca merhaba dediğinizde o da merhaba diyecektir. Artık topu gelişine vuracaksınız. Kabiliyet meselesi. Laf canbazlığı hüner v.s

0|0
    0|0
  • Her ilişkinin başlamadan önce yaşadığı evredir...İlk aşama arkadaş çevresinde 'Güzelmiş laaa,'asılsam mı' dialogları şeklinde başlar.Alınan gazla karşı cinse gidilir...Asılma başarılı olursa tutunma ve binme şekline dönüşür,Başarısızlık halinde 'asılma' eylemi mast olarak devam eder...!

0|0
    0|0
  • asılmayın bana kardesım yeter yaa

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç asılmadım. İstediğim zaman açık oldum.

0|0
    0|0
  • boynuma ip baglarım.

1|0
    0|0
  • asılacak kız bulamıyorum olsada asılsak

0|0
    0|0
  • Asılmak demiyelimde güzel kız gördümse iltifat eder geçerim. Güzelse güzel derim ama asılmak yok. Asılana kadar gider konuşurum

0|0
    0|0
  • arkasına geçip omuz başlarının oraya ellerimi koymak suretiyle geneli benden kısa boylu olduğundan ayaklarımı da popoma doğru kaldırarak ayağımı yerden kesmek suretiyle asılırım

0|0
    0|0
  • Çok güzel olması lazım bunun için.

0|0
    0|0
  • dişi köpek kuyrk sallamadıkça erkek köpek peşinden gitmez.

0|1
    1|0
  • Hayatımda birisi yoksa karşımdaki de gerçekten etkilemişse neden olmasın :-)

0|0
    0|0
  • ipi karşı cinse atarım tutarsa asılırım .

0|0
    0|0
  • bazen asılıyorum iltifat ederek :D

0|0
    0|0
  • kulağında asılsak olurmu(u

0|0
    0|0
  • asılmak kadar doğal bişey yok diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Hem cinsime asılırım.

0|0
    0|0
  • koluna yapışır çekerimm..

ya gelir ya tek kolla gider

:)

0|0
    0|0
  • Ne asılacam sapıkmıyım yaaf :D

0|0
    0|0
  • Asılırım elimle

0|0
    0|0
  • Asılmam .

0|0
    0|0
  • boynuna ip atıp çekiyorum

0|0
    0|0
  • asılmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• pişşt yakışıklı sigaramı yakmaya ne dersin?

0|0
    0|0
  • Karşı cinsle aramdaki bağ sadece şakalaşmadan öteye geçmez hele ki sevgilim varsa...

Asılmalarına da müsaade etmem... Ettiğimi düşünen insanların da kötü niyetlerini kendilerine bırakır karşıdan el sallar ve güler geçerim...

0|0
    0|0
  • Hmm çok nadir yaptıgım birşey.

Sanırım sureklı sevgı gosteresınde bulunuyorum.İltifat ettıgımde utanmasından zevk alıyorum =DBunaltana kadar devam edıyorum topu topu 2 kısıye yapmısım su zamana kadar.

0|0
    0|0
  • Asla öyle aip şeyler yapmam :p Ama asılı kalanlar var dikkat etmek lazım :o

0|0
    0|0
  • hayatımda 1 kere yaptım . o arabasyla geciyodu bende servis beklerken bagırdım:)

0|0
    0|0
  • asılcak erkek bulamıyorum ..olsada asılsak

0|0
    0|0
  • asılmam onların bana asılmasını sağlarım :)

0|0
    0|0
  • asılmam ama dibinden de ayrılmam

işe de yarar

0|0
    0|0
  • nasıl asılmak derken neden asılayım ki hiç hoş değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...