20 set her sette 9 defa dambil kaldiriyorum?

Sizce nezaman yaptigim spor etkisini gostermeye baslar?

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• ve kas yıkımı gerçekleşir.

0|2
    0|0
    • Nasil yani?

• 1 gün yap 1 gün dinlen. Bu şekil devam et. Kaslar 48 saatte iyileşir. İyileşme demek gelişme demektir. Spordan hemen sonra protein tüket en az 20-30 gram.

3x12 yap. Daha fazlası zararlı.20x9 yerine 3 çeşit hareket yapın. her birini 3x12 yapın.

• Peki dediginiz gibi yapicam tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 6

• bence yalnış çalışıyorsun birde4 kaç kilo kaldırdığında önemli ve o çalışmayıo yaptıktan sonra düzgün besleniyor musun? Bunların hepsi önemli etkisini gösterme açısından ama 20 set 9 çalışırsan kesinlikle kastan yersin hiçbir işe yaramaz onun için sana tavsiyem 3 set 12 çalış ve sabırlı ol ;)

0|0
    0|0
    • 3 gun 20 set yaptim 4 gunde 9 set yapmistim. Sizce kaslarim zarar gormus mudur? :((

• Yorumlar korkuttu artik 12*3 yapicamm iyiki burada sormusum ya cok sagolunn :))

• Rica ederim bende 1 yıldır çalışıyorum :) aklına takılan bişe olursa sor :)

• hergünmü

0|0
    0|0
  • Mesaj atarsan yardımcı olabilirim.. 20 seti ilk defa duydum umuyorum farklı hareketlerdir.

0|0
    0|0
    • Ayni hareket icin ama zaten 3 gun olmustu 20 sete cikarali 9 set yapiyordum

• şekeri min miktara indirmelisin (önerim bırakmalısın) çayını şekersiz içebilirsin - kahveni türk kahvesi olarak içebilirsin (sade) - antremandan karnın boşa yakın olsun en az 1 saat önce proteinli yiyeceklerle beslen ve antremandan sonra yarım saat içinde vücuduna katı yiyecekler alma 30 dakka sonrada yine protein agırlıklı bir ymek yersen süper olur.. Yağ konusundada ne yağı kesiceksin nede yağlı yiyecekler yiceksin tam ortada ayarlaman gerek yağı kesersen yağlı yiyecekler tüketmezsen vücudunda yağların erimesi zorlaşır eğer çok yağlı yiyecekler tüketirsen yine vücudunda yağ oranı azalmaz ortayı bulman gerek.

• Antremanında 3 gün ağırlık çalışma 1 gün cardio olmalı dambıl olarak eve 2.5kg - 5kg - 7.5 kg alabilirsin bunlar seni 3 ay idare eder gibime geliyor bu işte %60 beslenme %30 antreman %10 uykudur (y) Dayanıklılık çok önemli arkadaşlarımla birlikte başladık hepsi yarı yolda kaldı ilk ay gelişim göremiceksin bide evdeyken o yüzden hemen pes etme (ben salondayken gelişim göremedim)

• büyüksün ablam saygıda kusur etmeyiz sana bir emrin varsa söyle hemen yapalım

0|0
    0|0
  • setleleri her seferinde düşürmelisin

0|0
    0|0
  • O 20 set kaslarını geliştirmez aksine eritir

0|0
    0|0
    • Kac set yapayim sizce?

• 1 bucuk kilo

• Sen onu 3 set 12 kez yap

Kızlar Ne Diyor 0