Evleneceğim kadın yanlış anlar mı ?

Evleniceğim kadın beyaz süt gibi teni ve sarışın olucak ,Süt ile banyo yapmasını istiyorum onu , onun o tenini daha açmak ve iyice çilekli muzlu sütlü birşey olmasını istiyorum , yani süt banyosu belki değilde sütlü bir masajda yapabilirim , acaba yanlış ters bir düşünce olur mu bu ? Bunu evlenmeden önce söylerim zaten belki sever ne diyorsunuz , sizce ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• para çok galiba sen bir litrelik süt nekdr biliomusun gerçkeçi olun biraz yaa sevgilim sütle böle böle yapıcam dese al içelimde güzelleşelim derim o neee yaaa ne anlar bilemem ama bana dense kızardım israf

0|1
    0|0
    • 1, 2 litre sütten masaj , o zaman olur mu :) , hem süt içeçez canım süt ve süt ürünleri

• Önemli değil , '' Kendine değer verirsen insanlarda sana dğer verir '' benim sözümdür , hadi kolay gelsin sana :)

• :):)

Kızlar Ne Diyor 7

• çok abes bir yanı yok hoşuna bile gidebilir

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum , kendi ten kokusuna ek takviyeler yapıcam doğal yoldan :)

• sütle ten rengi mi açılıyomuş bi yaşıma daha girdim

0|0
    0|0
  • du bakalım bu sitede daha nelerle karşılaşcaz :D

0|0
    0|0
    • Ben burada olduğum sürece ilişkilere renk katmanın binbir yolunu anlatıcam hiç merak etmeyin canlarım benim :)

• devamını merakla beklıyoruz :D

• Siz yeterki isteyin :) , İlişikilerde mutlu olmak bir sanattır sanatın kullanım alanıda sınırsızdır , o yüzden hiç tasalanmayın sıkıcılıktan kurtaracam sizi :)

• sever neden sevmesin

0|0
    0|0
  • ne rumuzunda hayır vaaaar ne de soruda...he Allah ım yaaa...

0|0
    0|0
  • tuaf

0|0
    0|0
  • wuw cok sexsi :p

kisiden kisiye degisir canım ben isterdim sahsen :p

0|1
    0|0
    • İşte romantizm ile beslenip monotonluktan uzaklaşmaya çalışanlarda çıkıyor işte :) ,

• o zaman sorun yok :))

• Aynen sorunlularla benim işim olmaz zaten :)

Erkekler Ne Diyor 7

• banyo ve masajdan sonra bi posta aklına geliyo illaki insanın..büyük ihtimal sevgtilinizinde aklına gelir.aranızdakier bağlı nasıl yaklasıcağı olmaz diye bişey yok tabi

0|0
    0|0
  • delimisin sen?

0|0
    1|0
  • bu neyın kafası

0|0
    1|0
  • Acıktım olum :(

0|0
    0|0
  • sütle beyazlanıyormu ya ee ben esmerim bir iki ton açsammı acaba :D

0|0
    0|0
  • güzel olur smoothie kıvamında buzlu da olursa daha da iyi

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra bu düşüncelerini tekrar almak isterim.umarım bu sefer asitli su ile banyo yapmasını istiyorum demezsin.

0|1
    0|0
    • hahhaah +1

• İnşallahh.bütün kalbimle de bunu isterim. ama inan bana şuanki evlilik düşüncen ile evlendikten sonra yaşadıkların hayel ettiklerin aynı olmuyor.ama umarım yanılırım

• Hımm doğrudur yaşamadan bilemeyiz , bende bütün kalbimle yanılmanı istiyorum k.b :)

Yükleniyor...