Lisede başınıza gelen en rezil olay neydi?

Lisede başınıza gelen kötü ve rezil bir anınız var mı? Bazen aklınıza gelip kötü oluyor musunuz? Yoksa hiç takmıyor musunuz? Ben herşeyi kafama takarım ve aklıma geldikçe kötü oluyorum. Sizde öyle misiniz?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi içimden küfrede küfrede yazdığım şerefsiz matematikçi beni lise ilk birdeyken dövmüştü hem de evire çevire sınıfın ortasında. neymiş efendim sınıfta montumla oturuyomuşum. aradan yıllar geçtikten sonra o adamın adını hatırladım ve takip ettim çok araştırdım, bi dersanede çalıştığını öğrendim ama olayın üstünden seneler geçmişti. akşam üstü dersanenin önüne gittim. öldüresiye dövecektim köpeği. ama orda iki ay önce kalp krizinden öldüğünü öğrendim. umarım cehennemin dibine gitmiştir allahın belası köpek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Lisede değil ama üniversitede sıkıcı bir derste anfinin en arka sırasında arkadaşımla poker oynarken elimdeki kağıtlar kötüyken blöf yapmak için arkadaşın arttırdığı eli gördüğümü ve 2 daha arttırdığımı söylediğim anda arkamdan bir ses ben olsam arttırmazdım dedi ve döndüğümde hocanın başımda dikildiğini ve tüm sınıfın bizi izlediğini fark ettim. kovulmak değilde yakalanmak koymuştu.

1|0
    0|0
  • hep tartıstıgım bi kız vardı maldıda biraz.. mat sınavı vardı çıktık 4 soru yapmısım sinirliyim .. geçti karsıma ben hepsini yaptım 80-90 garanti falan dedi o sinirle s.. git a.koyım demiştim... bana vurdu ve gitt :) sınavın sonucu 4 soruyla 40 aldım o 25 aldı :D :D

1|0
    0|0
  • Yoklama fişini çaldım, bunu duyan herkes asmış. Ama yok listesini tahtadan silmeyi unutmuşum :S

Pazartesi müdürle yumuşak yumuşak görüştük.

0|0
    0|0
  • mıllet istıklal marsı için hazır ol beklerken , okulun yanındakı futbol sahasında koşa koşa okula yetısmeye calısırken , köpek kovalamaya basladı. bagıra cagıra kale dıregıne tırmandım. bu sırada butun okul hazır olda benı izledi. off of ne gunlerdı

0|0
    0|0
  • arkadaşımla sırada otururken sıra kırılmıştı kıç üstü oturmuştuk yere :D bütün sınıf yarılmıştı o an :D rezil olduğumu düşünmedim hiç eglenceliydi :D

0|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılan bir olay için disipline gittiğimde müdire hanım sehpaya takılıp kucağıma düştü. O zaman çok utanmıştım ama şimdi umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • sevmediğim bi çocuk vardı onu dövüyodum kafasına tekme attım arkamdan bi ses geldi birde baktım ki pantolonum yırtılmış o kadar kişinin içinde stres oldum rezil oldum :D

0|0
    0|0
  • sınıfta tam otururken bizim muzip arkadaşlardan birisi sabdalyeyi çekmişti altımdan tabi ben yere sırt üstü, baya kovalamıştım bunu ama yakalayıncada bişey yapmadım tabi. şakaydı tabi ama kötü bir şakaydı.

0|0
    0|0
  • sınıftakı kızlara asılan müdürü dövmek için unutmam..

0|0
    0|0
  • aşık olduğum kıza açılamamak olmuştu benim için.bir ara niyetlendim konuşmak için.yanna kadar gittim ama söyleyemedim

0|0
    0|0
  • pantolunumun yırtılması oldu .

0|0
    0|0
  • sınıffın önünde bayan hocanın bana pantolonunu çıkar demesiydi.şaşırtıcı ve komikti herkes gülmüştü.

0|0
    0|0
  • lisedeykn daha çapkındım 4 sevgilim vardı her arada biriyle birlikteydim ahhh ahh çocukluk işte =)

0|0
    0|0
  • çok utangaç bırısıydım ve çekıngen ama çok utadım şeyler oladı aslında

0|0
    0|0
  • rezil mi değil mi bilemem ama kızın biri popomu ellemişti :)

dönünce de sırtmıştı :))))

0|0
    0|0
  • benim basıma bi sürü kötü olay geldide unuttum valla..takmıyorum yani

0|0
    0|0
  • şişenin kapağını patlatırken kızın birinin kafasına gelmişti :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben lise 1deyken 4lerden biri beni seviyormuş ve okulun önünde seni seviyorum diye bağırmıştı daha sonrasında arabasına binecek olan müdür yardımcımız (genç ve esprili biriydi Allah`tan :) Söle bakiyim hangisini seviyosun kanka ayarlayım demişti Ki ben daha hiç tanımıyorum müdürü :) Millet gülmeye başlayınca çocuk biz zaten çıkıyoruz hocam demişti çok şaşırmıştım heralde yılın şokuydu o benim için :) Daha ilk hafta ve dakika bir gol bir olarak anılar listemin en üst köşesinde yer alıyordu :)

0|0
    0|0
  • Terslediğim için bana sinir olan bi çocuk ve saz arkadasları bigün sabah kantinde oturuyolardı ve yanlarında bi sandalye boştu.. ben gitmek istemedim arkadasımı gönderdim rica et sandalye boş iste biz oturalım dedim Onlar da uyanık tabi kıza, lazım değil ama alma sen yinede demişler geldi söyledi bunu bana dururmuyum tabi artislik yapıcazya güya gittim yanlarından sinirli sinirli bi aldım sandalyeyi gittim verdim arkadasıma al otur dedim meğerse bi ayagı kırıkmış :s kızceiz oturmasıyla yere çakılması bir oldu ve o taraftan büyük bi kahkaha sesi koptu rezil olmuştuk o gün kantine inmedik berbat bi durumdu :/

0|0
    0|0
  • lise1 de o kadar duzenlı fızık defterı tutup derse katıldığım halde mal hoca benı bırakmıstı. sözlume dusuk vermıstı. ben sınırden ağlamıstım. hoca sözlu notlarınızı zeka sevıyenıze göre verıyorum aptalsanız sız dusuk vermısımdır demıstı. ben de o sınırle ben aptalsam sız benden de aptalsınız dmıstım. baya kotuydu. lıse 2'de derse bıle gırmedım. defter tutmayı bırak defter bıle götrmedım hoca benı gecırdı. bunu hıc unutamıyorum.

0|0
    0|0
  • benim lise dönemi çok donuktu hapishane gibiydi. milli eğitimin ve çevik kuvvetin tam ortasındaydı çok sıkıcıydı hiç macera yaşamadım :S

0|0
    0|0
  • aşık olduğum çocuğun üzerine çay dökmüştüm çocuk koşarak tuvalete gitmişti asla unutamıyorum ve rezıllıkti şuan bile kotu oldum :D

0|0
    0|0
  • Üzerinden yaklaşık 10 sene geçti. Hayal meyal hatırladığım şeyler var sadece onlar da güzel anılar...

0|0
    0|0
  • en rezil olan demeyimde kendimi kötü hissettiğim.benim alerjim var toza karşı öksürük nöbeti vuruyor arada.birgün sınıftayken derste olmuştu.kendime dışarıya zor atmıştım..çok kötü bir anı benim için

0|0
    0|0
  • Lise 1 de başkan olmak. Böyle bir işkence olamaz!

Lise 1 de kavga etmek

Lise 2 de kavga edeni ayırmak.

Lise 3te yoklamada adımı duymadığım için yok yazılmak. (arkadaşla konuşuyoduk ozman ) :F

0|1
    0|0
  • Ya gelmedi ya da hatırlamıyorum.

Ben takmıyorum öyle şeyleri tam tersine gülüyorum.

0|0
    0|0
  • aşık olduğum hocamın arkasından yaklaşık gözlerini kapatmıştım.

0|0
    0|0
  • genelde gülerim pek takmam lise hayatım okadr güzeldiki ya sınıf tam bir manyaktı yaaa hocalarda diyordu sınıfımızda tek bir normal insan yoktu ya bir kişi de normal değildi yaaa:):) hepimiz manyaktık hocalar gülerdi hep siz gidince okulu tadı kaçıçak derlerdi seviyeli kaçıklardandık liseydi ya vala aklıma geldi bak özledim:):) şunu anlatabilirim ama coğrafya dersinde herkes uyurdu pek sevmezdik hemde horuldayan bile olurdu çekilmiş videolarımz var hatta 32 kiilik sınıfta hoca gelip en önde otoruyordum beni uyandırım heeeeyyy gidi aslan heeyyy uyan evladım uyuma derdi hep ya heppp bütün sınıf horulduyor adam bana takmıştı:):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...