Ağzından bal damlayan arının bile, kıçında iğne var ne güveni?

olduğu gibi görünmeyen insanlar olabiliyor.bunların birçoğunun ağzı iyi laf yapar ikna edebilme kabiliyetleri yüksektir peki siz böyle tiplere hemen kanar mısınız?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• genelde herkese aşırı şüpheci yaklaşırım hahaha enterasan birisiyim beni kandırmak çok zordur:):) aşırı uyanık birisiyim genelde herkes böyle söyler:)

0|0
    0|0
    • aferin sana o zamn:))

• Bence sen hayatının kanışını yaşayacan :)

• kanış ney ne neyyy küfür mü ettin terbiyesiz bişi mi dedin yoksa heyyy

Kızlar Ne Diyor 7

• kimseye güvenmem hep bi mesafe vardır

0|0
    0|0
  • kimseye kanmam.. gerçek niyet ve yüzlerini görürüm.. ama bazıları vardır ki insan kanmasa bile kanmak istiyo..

0|0
    0|0
    • Pşşt.Şu karakalemden çıkmış olan estetikli hetun kişi sen misin?

• Sag duyulu olmak gerekıyor.Beyninle kalbin aynı anda atmalı bence.Yoksa hayal kıurılıklıgı,yoksa hüzün,salya sümük misali acı keder olunuyor.Gerçek şu ki Allah ıyıleri çikarsın karşimiza inşallah.Bir insanın içinde vicdan olmalı.Ben böyle düşünüyorum

• çok güzel söylemişsin haklısın.. amin.. inş. hep iyilerle karşılaşırız...

• Bak benim iş yerime müşteriler geliyo bağırıyo çağırıyo kıyameti koparıyo ağzımızı açamıyoruz patronun yanına giriyolar süt dökmüş kediden farkları yok :) özür diliyolar çıkıyolar dil varya dil o kadınin diliyle buraya kadar geldiğine eminim hipnoz ediyo sanki insanları :)

0|0
    0|0
  • ''Beyaz gülün bile gölgesi siyahtır'' sözünün başka vers

0|0
    0|0
  • evet ben insanlara cabuk inanan biriydim kazık yedikten sonra anlıyo ınsn

0|0
    0|0
  • Bile bile kanmak desek =P

0|0
    0|0
  • evet 2 gulsun ıyı davransın hemen kanarım cok safımdır ama grck yuzlrı cıkıyor sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dolu öyle insanlar.. karşımda konusur sadece dinlerim hiç tepki vermem.. bize ters ya bozmam karsımdakini de kolpalasada dinlerim .. ben sustukça o doğru yolda oldugunu ne biliyim kandırdıgını falan sanır işte..

0|0
    0|0
  • balın arının esasında kusmuğu benzeri bir dışkısı olduğunu dikkate alırsan, herşey yerli yerine oturur sende gibi

0|0
    0|0
  • Asla nayır nayır demiyim emme.Artık kana kana kanmamayı öğreniyorsun gibi.

0|0
    0|0
  • balı kime verecegini igneyi kime batıracagını bilir o

0|0
    0|0
  • Kanın bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...