Yıllık plan yaptınız mı?

Yıllık plan yaptınız mı? Aslında hayatta plan yapılmaması gerek diye düşünürdüm anı yaşamak lazım birde nezaman ölücez belli değil plan yapmak saçma ama belli başlı planlarda olmazsa insanın amacı olmaz gibi geliyor, bu yıl neler yapmak istersiniz planlarınız ne?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evet haklısın plansız yaşamak amaçsız yaşamak gibi geliyor.

Bu yıl yeniden üniversite sınavlarına girip bölümümü değiştirmeyi düşünüyorum,

Diksiyonum bozuk, konuşmakta zorlanıyorum tedavi olmayı düşünüyorum.

Eğer bölüm değiştirmekten vazgeçersem part time iş bulup işe gireceğim.

Şimdilik bu kadar gün gün yeni eklemeler oluyor, düşünmeye devam :)

0|0
    0|0
    • yeni planlarını bekliyoruz:)güzel planlar gerçekten umarım uygularsın çünkü asıl zor olan hayata geçirmektir,başarılar:)

• Aerial photography projemiz için ar-ge çalışmalarına devam edilecek, bölüm değiştirmekten vazgeçersem ingilizceyide kafaya takmış durumdayım :),

• Teşekkür Ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 ay sonra çalışmış oldugum proje bitecek sonrasında ne olacağım belli olmadığı için plan kuramıyorum mesleki anlamda uzmanlık eğitimi almak istiyorum birde ing geliştirmek gibi planim var bu arada iyi bir yurt dişi işi gelirse hemen giderim

1|0
    0|0
  • Plansız bir iş yapmak o işi bir bilinmezliğe doğru sürükler.Sadece plan değil birde B planı olmalı bana göre planlı bir işte bir sonraki adımda neler yapacağınızı bilirsiniz.

1|0
    0|0
  • benim çok planım var da abla dua et olsun ALLAHIN izniyle

0|0
    0|0
    • amin kardeşim olur inşallah ama bak şu nete girme biraz azalıcak,zaten benimde işler başlıyor bende sadece akşamları giricem 2 hafta sonra.Çünkü sabah 8 akşam 8 çalışıcam çok yorgun gelicem ve çok kalamam sanırım sende düzenli çalışmaya başla sıkılınca gez dolaş,nete gir ama verimli çalış,hangi bölüm senin ki?

• elektrik abla zaten bende seninle bunu konuşacakdım artık fazla giremem alandışı özel ünv yapacam abla anestezi radyoloji ve paremedik

• ... İnsanın hedefleri olmalı.Hedeflerim var.Hırslarım yok.Hedeflerimi ulaşabileceklerim doğrultusunda belirlerim.

0|0
    0|0
  • genelde haftalık olur yıllık plan zor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yaptım okula baslıyorum okulla bırlıkte ıs basvurusu yaptım hem ıs hem okul olucak ayrıca askerı sınavlara hazırlanıcam

1|0
    0|0
  • Planlarım alt üst olmuş durumda.

Sevgilimi bekliyecektim.. Şubat ayında yanına gidicektim ki biletim hazır . Mayıs ayında askerlik biticekti.

Gelince aleme akıcaktık. Şimdi bozuldu o planlar aramız bozuldu.

0|0
    0|0
    • sorma bu erkekler böyle bende azönce sinir oldum 1 yıl gider mi bilmiyorum,Allah yardımcımız olsun boşver takma tatlım geçer barışırsınız:)

• İnşallah dediğin gibi olur ;)

• Bu dönem notlarımı bir harf yükseltmek planlarımın arasnda. Bunun dışında ajanda tutuyorum lakin son bir iki haftadır kullanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...