Bütün sorunu çıkaran bilic iken hedef tahtasında neden emre?

Buruno alves Beşiktaş yardımcı antrenörü ile tartışırken sinsi bilic alvese küfür ediyor. Emrede bunu duyup bilice anladığı dilden konuşunca manşet manşet emre küfür etti. Neymiş efendim emreli milli takım desteklenmezmiş. Milli takımın size ihtiyacımı var. Yensekte yenilsekte biz destekleriz. Kazma burakta olsa bitmiş hamitte olsa sinyor terimde olsa silahşör g.törede olsa patlamaya hazır bomba ersanda olsa biz destekliyoruz.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• cunku emre dusmanlari ve Fener dusmanlari var emre ve bilic kufur ettiyse ikisini de soylemeliler

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kazma dediğin adamı size versek ağzınızın suyu akar, siz gerçek kazma görmek istiyorsanız Emenikeye bakmanız yeterli
    İnsanlar Emre'ye sırf geçen derbide yaptıklarından dolayı şeref yoksunu demiyor adam dünyanın en çirkef oyuncusu ırkçlık bile yaptı

0|1
    0|0
  • Alves açıklama yaptı biliç bana küfür etti kaptanımızda bana sahip çıktı bu çok hoşuma gitti dedi. Hangi Spor programı haber yaptı hiçbiri

0|0
    0|0
  • Sanki ilk kez Bilice küfür etti. Bu ahlaksiz, her maç insanlara ana bacı sövüyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...