Siz sinirliyken sevgiliniz karşınızda sizin karşınızda durmuş komik hareketler yapıyor...

Sorudada belirttiğim gb sinirliyken sevgiliniz karşınıza geçip komik hareketler yaptığını zannediyor ama sizi daha çok sinirlendiren bi durum bu ne yapardınız bu durum da

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• o ağzını dikerim!derim

1|0
    0|0
  • ordan acilen uzaklaşmalıyım .. bi tane patlatmamak için .. çok acil ama saliselerle ilgili bi durum .. ben konusucam karsımda maymunluk yapıcak.. eceline susamış olmalı

0|0
    0|0
  • ben ciddiyetle söyledikleirmi söylerim. sonra gülerim neyse barışırım. sonra bir daha hatırlatırım söylediklerimi. altını çizerim bir nevi.

0|0
    0|0
  • Oradan uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • sevdiğim birisi ise, herhalde beni mutlu etmek için çabalıyor diye düşünürüm. onu kırmamak için gülümserim.

0|0
    0|0
  • valla gulersın karsısında yaptıgı şey her nekadar saçmada olsa hosuna gıder gulersın :D

bende oyle bı model var kendımden bılıyorum

0|0
    0|0
  • kolay kolay sinirlenmem.. sinirlenirsem de sinirden gülerim herhalde.. :) bu arada çevreme de zarar vermem sinirliyken.. :)

0|0
    0|0
  • kulağının altına bi tane vururum .

0|0
    0|0
  • bende giderdim heralde.. cünkü orda dursam dagıtırdım ortalıgı:)

0|0
    0|0
  • eline geçen bi şeyi kafasıyla bütünleştirebilirsin

0|0
    0|0
  • ilkokul ikinci sinif cocuklariyla cikmamalisin

0|0
    0|0
  • Sanırım giderim.

0|0
    0|0
  • çarparım herhalde ağzının ortasına

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• sinirliyken böyle bir durum yaşamıştım ancak daha da sinirlenmemiştim kendimi zorlasam da yumuşamıştım gülmüştüm ya :/

1|2
    0|0
  • çıkar giderim sakinleşene kadr görmem yüzünü

0|0
    0|0
  • ona sinirlenmediysem eğer yüzüne bakıp gülerdim sinirlendiğim kişi o ise isterse bütün şebeklikleri yapsın geçmez konuyu değiştirmek istiyo diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • şiddete eğilim göstermeye başlardım sanırım :D

0|0
    0|0
  • Sadece seni güldürmek istiyor, rahatlamanı istiyor.

Takılma bunlara...

0|0
    0|0
  • hırsımı ondan çıkarırım yada üstüne atlarım artık

0|1
    0|0
  • resmen şiddete teşvik ..

0|0
    0|0
  • çakarım herhalde bir tane

0|0
    0|0
  • Komik hareketler şlkhjdklşlhdjkl

0|0
    0|0
  • döverim ki carparım yüzüne bi tane

0|0
    0|0
  • genelde sinirlenen birisi değilimdir sinirli oldum hadi diyelim sevdiğime dayanamam ki :) bişi demem gülerdim ondan önemli olmamalı:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...