Spor ve Diyet hakkında sorunuz varya yazın.. Bildiklerimi cevaplıyayım?

Spor ve Diyet hakkında sorunuz varya yazın..Bildiklerimi cevaplıyayım?

0|2
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Fit-Man Bayanlara göğüs kasları için hareket gösterir misin? :)

0|0
    0|0
    • Gösteremem de yazarım

• Ilk seferde 15 tane falan yap.. sonra 10 tane yapman gerekecek.. sirtina canta tak icinede kitap falan koy 10 tane cekebilecegin agirliga ayarla.. gogus kaslarina agirligi hissettir.. kaslar bir sure sonra bu agirliga zayif gelecek ve kendisini buyutmeye basliyacak.. ama surekli hafif agirliklarla yaparsan kaslarda artis olmaz hatta o bölgedeki yaglarida eritir kupkuru kalirsin onuda söyliyim

• Teşekkür ederim.. Deniyeceğim..

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin vücudun ne kadar sürede böyle oldu

0|0
    0|0
    • Çocuklugumdan beri sporla ugrasiyordum.. belirli bir surede oldu diyemem yani

• Niye sana soruyoruz

0|0
    0|0
  • Haftada 3 gün spor yeterli midir

0|0
    0|0
    • Yeni başlayanlar için yeterli.. Ama sadece 1 ayligina haftada 3 gün.. Sen sor salonu hocalarina bakma.. onlara kalsa 1 yil boyunca haftada 3 gun gel derler ki salon kalabalik olmasin.. ugrastigin bir isin yoksa ve zamanin varsa her gün 40 dk ni salona ayir derim.

• Zamanin olmadigi halde haftada 3 gün iyi.. Formunu korumana yeter.

• Zaman şoyle olmuyo. Okuldan dolayı araya sıkıstırıyorum. aynen formum için iyi zaten:))

Erkekler Ne Diyor 3

• Karın kasları için yapılan hareketler göbeği eritir mi, bir de geniş omuzlar ve göğüs için evde ne gibi hareketler yapmalıyım?

0|0
    0|0
    • Karın kasları her insanda var.. Sadece kasları gösterecek yaģ oranina ulaşmak gerekiyor.. Eğer zayif oladugun halde kaslar gozukmuyorsa belirginlestirmek için temel mekik hareketleri var ama baya ugrastirir en az 3 ay diyebilirim.. Omuzları genisletmek icin 2 tane dumbella gerek var.. eger dumbell larin varsa hareketleri soylerim yaparsin.

• Sirtina agirlik koyarak sinav cekersen 10 tekrar ile gogus ve ön omuzu gelistirebilirsin.. karin icinse o yaglari eritmek gerekir buda mekik ile olmuyor malesef beslenme olmali.

• Bunu öğrendiğim iyi oldu, teşekkürker

• Günde 12 saat çalışıyorum nasıl spor yapıcam

0|0
    0|0
    • Ne işinde çalisiyorsun hocam

• Butun zayif insanlar ben zaten fazla yiyorum der.. Bende fazla yiyordum ama kilo alamiyordum.. Tek seferde fazla yemek kilo aldirmiyor sadece karacigeri zorlarsın..6 öğün surekli olarak yiyeceksin miden bos kalmayacak bir sure sonra vucut pes ediyor yavasliyor sindirim.. Bir nevi ne halin varsa gör diyor.. Sana kilo olarak artik ya kas ya da yağ olarak yansiyor.

• Tavsiyeni dikkate alıcam teşekkür ederim

• Kaç aydır spor yapıyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...