En son ne zaman kabus gördünüz?

Bir arkadaşım Dünya'nın ekseninin değişmesinden kaynaklandığını söylüyor.Bu aralar sık sık kabuslar görüyorum.Bu gece sevmediğim bir adamla evliydim, Allah'tan cinsel ilişkiye girmedik :D İnanın uyanınca oh rüyaymış dedim ya :) siz en son ne zaman kabus gördünüz? Anlatın ayrıca, rüya dinlemeyi seviyorum :)

• Bu gece
    26% (5)17% (3)22% (8)Oy Ver
  • Bir kaç gün önce
    42% (8)17% (3)30% (11)Oy Ver
  • Geçen hafta
    0% (0)11% (2)5% (2)Oy Ver
  • Geçen ay
    11% (2)6% (1)8% (3)Oy Ver
  • Hatırlamıyorum
    21% (4)49% (9)35% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Bence alakasız bir durum o gördüğün kabuslar gün içinde yaşadığın senin canını sıkan durumların dışa vurumudur.

1|0
    0|0
  • dünyanın ekseniyle benim kabusların ne alakası var yahu ben kabus görmüyorum

1|0
    0|0
  • Kabuslar benim lise ve üniversite yıllarımda çok olurdu. Sınava geç kalma, rezil olduğunu görme, yüksekten düşme vs..

Dünyanın ekseni değilde senin korku ve kaygılarınla ilgili ...Ben kaygılarımdan kortulduktan sonra bir daha görmedim.

1|0
    0|0
    • Benim okul bitince ne yapacağıma dair kaygılarım var.Cevabın anlamama yardımcı oldu.Teşekkürler.Rüyalarım hep bunun eksenindeymiş aslında.Bu konuyu konuştuğum arkadaşım da sıklıkla kabus görüyor.O yüzden herkesi kendimiz gibi sanarak Dünya'nın eksenine bağladık :)

• Şimdi kabusdan uyandım.

1|0
    0|0
  • Geçen hafta gördüm uyuduğum oda çok sıcaktı ondan rahatsız oldum sanırım ne gördüğümü anlatamam ama kotuydu...

1|0
    0|0
  • Uykusuzluk çekiyorum uzun zamandır,ki kafamı yastığa koyduğum an uyuyabilen biriydim,'eksen değişmesi' fikri hımm,acaba mı dedirtti..Soruna gelince ) Hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Uzun zamandır kabus görmüyorum. En son ne zaman gördüğümü de hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • dün akşam saat 21.30 da başladı tam olarak. stardan canlı olarak yayınlandı...

0|0
    1|0
  • hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Bu gece, çok değişikti, zaten son zamanlar rahat uyamıyorum

1|0
    0|0
  • 1 sene once gormustum

1|0
    0|0
  • yıllar oldu sanırım

1|0
    0|0
  • Rüya görmem ki kabus göreyim.

1|0
    0|0
  • ben 22 yıl aynı kabusu gördüm.bu aralar bitti bakalım

1|0
    0|0
  • baya oldu :d

1|0
    0|0
  • sırt üstü yattığım her zaman görürüm.genelde karabasan gelir..

1|0
    0|0
  • 1 yıl kadar oldu

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman.

1|0
    0|0
  • hatılamıyorum cok uzun süre önce oldu

1|0
    0|0
  • Inception 1.kat rüyamda İzmir'deydim, denize karşı oturulmuş, rüzgarda saçların dalgalandığı, kuşların öttüğü huzur dolu bir gündü. 2.kata inildiğinde bilinçaltımın savunması belirdi ve kabusa döndü. Limboya inemeden uyandım, dream collapsed

0|0
    0|0
  • yatmadan önce rüya kovucuyu takarım fişe geçerim uykuya :)uykumda sen bile gelsen hatırlamam :))

0|0
    0|0
  • iki gün önce saat 0:21 de saniye olarakda 48 . saniyede gördüm cok korktum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• her gün türlü türlü rüyalar görüyorum. gördüğüm rüyalarla film çekilir :)) dünkü gördüğüm kabus değildi ancak önceki günlerde gördüğüm çok fenaydı. 50-60 yaşlarında zengin, evli ve çocugu olan bir işadamıyla amerikaya kaçıyorduk. işin garip yanı parası için değil gerçekten adama aşık olmuştum. aşktan gözüm kör olmuştu o derece :/

2|2
    0|0
  • hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • iki gün önce bi kabus gördüm kii.. rüya içinde yine rüyadaydım uyanmışım sözde bakıyorum kapıyı zorluyorlar acmak için kalkıyorum uyanıyorum ama hala rüyadaydım. nasıl bir kabustu ya cok korkmustum ilk. bende kaldıgım eve biseyler oldu demeye baslamıstım etraftakilere

1|0
    0|0
    • Musallat filmindeki gibi :D Ne gülmüştüm ama ya :D Kardeşimle izliyorduk, kardeşim Allah bilir yine rüyadadır demişti :D

• ayy:D bende onu izledigiimde onu millete diyordum :D

• tam olarak kabus değildi ama bikaç gündür karmaşık sıkıntılı rüyalar görüyorum

1|0
    0|0
  • bu gece gördüm ama ne gördüğümü hatırllamıyorum...

1|0
    0|0
  • 1 ay önce uyurken çokkokrtum uyanamıyodum az daha annemgl tokatlayarak bile uyandıramadılar ablam kelime isadet getrmiş öyle kalkmışım

1|0
    0|0
  • Bu gece gördüm.

Diyetımı sekerlı abur cuburlar yıyerek bozmustum.Sabah kalktıgımda bunun sadece bır ruya oldugunu anlayıp derın bı nefes almıstım =D

1|0
    0|0
  • bu gece yetti artık gelmesinler bigünde .rüya kovucu tüyümü bile astım :D

1|0
    0|0
  • 4 gecedir art arda kabuslardan malak gibi oldum

the jacket diye bi film vardı ona döncem yakında :S

1|0
    0|0
  • B dedim.

1|0
    0|1
  • Bikaç gün önce gördüm. Şu sıralar bende sıklıkla, çok tuhaf rüyalar görüyorum. Ama rüya öyle uluorta yerde herkese anlatılmıcağı için anlatamıyorum, tavsiyem siz de anlatmayın.

0|0
    0|0
  • Bir kaç gün önce

0|0
    0|0
  • Bir kaç gün önce

0|0
    0|0
  • Bir kaç gün önce

0|0
    0|0
  • dün gece bi kabus gördüm.ben de bu ara sık sık kabuslar görüyorum.ama okul başladı diye sıkıntıdan oluyodur diye umuyorum :|

1|0
    0|0
  • bu gece dişlerimin döküldüğünü gördüm. kan ter içinde uyandım resmen

0|0
    0|0
    • Ay benim de damağımda 2 sıra diş vardı.Ama bir sırası benim normal dişlerim, diğer sırası çürük, yamuk dişler...Bu ara diş ipi kullanırken falan diş etlerimi kanatıyorum yanlışlıkla, oradan bilinçaltıma girdi biliyorum :) Bir de kalın bir diş ipiyle birinin dişlerini bir başkası temizliyordu rüyamda.Ben de bakarak geçiyordum, kalabalık bir yerdi..

• rüya görmüyorum ki hepsi genelde kabus bir insan hiç mi iyi şeyler görmez ama uzun zamandır görmüyorum tabi:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...