Gitmeden buluşmazsa artık ümidi keseyim mi?

Netten tanıştığım çocukla buluştuk sonra ayrılırken o hadi görüşürüz/araşırız falan diyip vapura koşturdu.Sonra bu mesaj atmayınca ben yetiştin mi bahanesiyle attım gayet muhabbeti sürdüren mesajlar attı sonra erken saat olsa da çok uzamasın diye ben yatıyorum dedim falan.Ertesi günü mesaj bekledim ama yok ben yine dayanamayıp facebooktan yazdım yine muhabbet etti,şu an 2. günün sabahı yani ben konuşmasam konuşmayacak mı ne yapmaya çalışıyo hiç anlamadım.Bi de mesela konşma arasında tıkanıyo bazen konu onun yüzünden,sustun falan diyo bana hiç susmazdın vs. zaten o da çok konuşkan değil ama.

12 gün sonra da gidiyo gitmeden bi buluşmazsa artık ümidi kesiyim mi napiyim?Benim hep ilk adım atmama mı alıştı?Nedir sizce?

0|0
15|21

En İyi Kız Görüşü

• Neden üstüne düşüyorsun ki bu kadar ararsa konuşmak isterse zaten yapar. Gidiyormuş hemde yol ver gitsin...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Begenmemis olabilir dicem ama resimdeki sen isen bu ihtimal ortadan kalkar. baska ihtimaller icin de sen onunla konus

0|0
    0|0
  • kendini ağırdan satıyor ilk adımları senden bekliyor hep adama özgüven aşılatmışsın biraz kendini geri çek

0|0
    0|0
  • Genellikle fazla muhabbeti sevmiyordur.

Konuşulacak çok da bişiy kalmamıştır.

Ama beraber olmak istiyor olabilir.

Sürekli ilgi bekliyorsunuz sanırım.

O da sürekli seni seviyorum gibi klişe sözler gönderebilir.

Mesajın bile kıymetliymiş, Fazla değer vermemeye çalışıosun bi yandan da.

0|0
    0|0
  • senden kurtulmak istiyor

1|0
    1|1
    • kusura bakma refleksif olarak eksi verdim:D

• eksi meksi önemli değil. sen rahat ol o yeter. ama bu çocuk senden hoşlanmamış o yüzden arayıp sormuyor.

• sanırımbiraz girişken deyil bak bu işlerde sıra dıye bişe olmaz sevgililer birbirlerini tamamlamaları lazım o sen yazmadıkça yazmıyosa senden hoşlanmadığı anlamına gelemzki dedimya girişken deyil biraz ağır sanırım tembel yanı ee sende onu öyle kbl edip arayı sen kapatacaksan sorun olmaz dedimya bu işin sırası yok

0|0
    0|0
    • ama hiç mi atmaz ya,önce onun attığı tek mesaj geldim şurada bekliyorum, yani bu,başka yok

• erken saat olsa da muhabbet çok uzamasın diye ben yatıyorum demişsin.bunu emin ol oğlan anlamamıştır..sonrada diyorsun neden soğudu etti bu sebepten olabilir mi?ne istediğini sor kendine önce

0|0
    0|0
    • ama hep ben yazıyorum yine dün gece olduğu gibi

• ilk gün eminim senle çok konuşmak istemiştir kendisi ama hevesini kaçırmışsın seni beğenmemiş olsaydı muhabbeti ilk günden uzatmazdı.bekleyeceksin artık döner mi diye yapacak birşey yok fazla üstüne gitme iyice kendine kapanır

• akışına bırakmak lazım bazen, çünkü olacağına varıyor nihayetinde, peşinden koşunca sen boşuna verdiğin çabayla kala kalıyorsun ortada

0|0
    0|0
  • ben bekleme hep sen adım at falan demiştimde artık biraz bekle istersen ..mesaj atmazsada kendi bilir napıcan zorlama bence

0|0
    0|0
  • yazmasını beklemeliydin.açık konuşmak gerekirse hayal kırıklığına uğradı ve ben aramazssam o da bir şekilde vazgeçer taktik stratejisini uyguluyor bir nevi

0|0
    0|0
  • bence salla gitsin.şimdiden sorumsuz davranıyor yarın öbürgün hiç ilgilenmez.sen şimdiden bitir ilişkini.

0|0
    0|0
  • adım at ama geriye doğru at...

kadın biraz kendini geri çekmeli..

adam hafiften sığır değilse seni arayacaktır.

0|0
    0|0
  • halbuki fotoğrafta da hoş birine benziyorsun. demek ki kafa yapını sevmemiş ne bileyim (:

0|0
    1|1
  • ayrıl gitsin umursamıyor seni.

0|0
    0|0
  • bence seni gördüğü andan itibaren şuurunu kaybetti o çocuk .. :d ya çok güzel yada çok çirkinsin :d

0|0
    0|0
  • Ümidini kesme ..

0|0
    0|0
  • kaç kovalasın.

denklem bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • onun amacı ne belli diil seni gözden cıkarmıs yanı olsanda olur olmasanda onun için

0|0
    0|0
  • Sen ümidi kes.

0|0
    0|0
  • Özelden yardımcı olabilirim .aşıkda ettirebilirim sana :D

0|0
    0|0
  • Utangaç bir yavrucağız. Hadiii ama üzme onu yardımcı ol onaaa

0|0
    0|0
    • utangaç da diyorum bazen ama telefonda bağıra bağıra konuşuyo arkadaşlarıyla falan hiç utangaçlık belirtisi değil yani

• hayır boğa

• Utangaç olmadığını düşünüyorsan yol ver fazla uzatma.

• senin gibi güzel kızı kaçırırsa kafasız derim

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Hadi utangaç diyelim ama mesajla da utancak değil ya. Artık sen de bi' şey yazma ondan bekle.

0|1
    0|0
  • mesaj atma demicem. çünkü dinlemiceksin. yapın böyle :) kendini geri çeksen en fazla 3 gün durabilirsin. sonra tekrar eski haline dönersin. hiç taktikle uğraşma. kendin ol. seni beğenen böyle beğensin.

onun da yapısı böyle, çekingen sanırım. reddedilmekten korkuyo olabilir. sen mesaj attıktan sonra samimi cevaplar veriyorsa bence senden hoşlanmıştır.

buluşmak istediğini söyleme ama konuşma arasında ima edebilirsin.

0|0
    0|0
  • seni istemeyeni sende istemeyeceksin bu kadar basit. seni istiyor olsaydı zaten arayıp sorardı yada seni tekrar görmek isterdi. salla gitsin.

0|1
    0|0
  • bence daha fazla uzatma..

0|1
    0|0
  • Netten tanışmışsın daha fazlasını bekleme bence, kimbilir daha kaç kişi ile görüşüyordur da ondan unutuyordur kime ne mesaj attım, kimi aradım diye.

0|1
    0|0
  • Yol ver gitsin tatlimm:) ugrasmaa degmez. Aylakliktan bulusmus belli

0|1
    0|0
  • bence senden elektirik alamamış ta olabilir ve üzülmeni istemiyodur bence ayrıl

0|1
    0|0
  • Demiştim hep sen adım atma diye ama dinletemedim ki :) alıştırmışsın işte :)

0|0
    0|0
    • artık hiç mesaj atmıycam ya istemiyo demek ki kendi bilir

• :) sorun adım atmak değil, sorun karşındakinin biyerlerini nekadar kaldırdığın. Herşey gönlünce olsun.

• Sağol:)

• beğenmemiş seni

1|0
    0|0
  • çok taviz vermemeye çalış bence sen yapman gerekenleri yapmışsın sıra onda

0|0
    0|0
  • Onun yazmasını bekle.

0|0
    0|0
  • onu bekle artık

fazlada havaya girmesin

0|0
    0|0
  • o seni arayana kadar arama. seni oyalıyor belli ki

0|0
    0|0
    • ne için oyalıyo ki istemiyosa soğuk cevaplar falan versin mesajlara net olsun ya

• seni kırmamak içindir. bence düşme peşine.

• Senden hoşlanmamış bu kadar basit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...