İlk aşkınızı hatırlıyor musunuz? Kaç yaşındaydınız?

Kimdi ?

O zamanlar kaç yaşındaydınız ?

Oda sizi seviyor muydu ?

Şimdi yanınıza gelse ve tekrar birlikte olmak istese ne derdiniz ?

vs. vs. onunla ilgili aklınıza ne geliyorsa

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• 16 yaşındaydım karşı komşumu arkadaşımın almayndakı kuzenıydı tatile gelmişlerdı cok güzel kızdı gençlik heycanı aşkı sevgi tavan yapmışdı 1 ay kaldılar hergün yanındaydım 2 kez elini tutabildim dünyalar oan sankı benimdi elini bırakdığımda şuankı dünyada elini tuttuğumda sankı alice harikalar diyarındaydım yazılara dökülemiyecekkadar farklı güzel duygulardı geri döndüklerinde nasıl ağladığımı bir ben bilirim geri gelse birlikde olalım derse ne medir al canım hayatım kanım bendein herşeyım snein olsun derdim ondan sonra hiç görüşemedik nedenmı karşı komşumuz izmire taşındı onlarda tatile hep izmire gittiler ..ben sana şuan kızgınım aslında sen_ben_biz bana bu duygumu hatırlattın özlemimi hatırlattın şuan o döneme gittim sayende kızgın lafı şakaydı da ama genede hüzün basdı bian

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 14 yasimda iken yasemin isminde bir kiza asiktim. Sonra benden ayrildi. Ama senelerce hic aklimdan cikmamisti. Seneler sonra beni faceden ekledi. uzun uzun konustuk. laf lafi acti. O zamanlar kullandiklari.ev telefon numarasini soyledigimde donup kalmisti. Her gun tel.de ve face de gorusuyorduk. Bana durup dururken sevgiden bahsetmeye basladi. Ben de orali bile olmadim.

0|0
    0|0
  • bende lisevde diye biriydi kreşteyken evden poşet götürmüştüm kafasına geçirip kaçırıcam diye hocaya sormuşum annem anlatıyoda "hocam bizim eve götürebilirmiyim sevdeyi"demişim:-):-) 4 yaşındayken işte napıcan eve götürsem napıcaksam :-)

0|0
    0|0
  • Evlenmiş, çoluk çocuğa karışmış... Hayatından da memnun. Daha bir ilişkimiz olamaz. Ben de mutluyum. Daha ne olsun :)))

0|0
    0|0
  • ilk okuldaydım 5. sınıfta

Müdürün Kızı vardı Adı Esra idi :D

onun ödevlerini yapar

çantasını taşırdım

gülümsesin diye salak salak şeyler yapardım :D

şimdi evlenmiş 2 çocuğu var :D

0|0
    0|0
  • adı Sena idi

o zamanlar 17 yaşındaydık ki 17 ilk aşk için en ideal yaştır

oda beni seviyordu evet yada ben öyle zannediyordum bilmiyorum..

şimdi yanıma gelemez nişanlı..ha nişanlı olsa gelebilir mi?asla.kapımın önünden geçemez bilir.

onunla ilgili bir çok şey gelirdi aklıma.gülüşü,bakışı,oturuşu,kalkışı şimdi hafızamı zorlasam ne aklıma gelir ne de fikrime..Çünkü ben onun bıraktığı Serkan değilim..

0|0
    0|0
  • adı miraydı..

6 yaşındaydık ikimizde..

oda beni seviyodu :/

şimdi gelse tekrar birlikte olamam çünkü evli..

0|0
    0|0
  • ilkolkuldaydık o zaman. onun tahtada çözemediği problemi çözmüştüm. nasıl yaptığımı sormuştu... Şimdi evlendi tabiki. 3 çocuğu var...

0|0
    0|0
  • adının şeyda olduğunu biliyorum. görsem inan tanıyacağımı sanmam. oda beni bir kere öpmüştü:)

0|0
    0|0
  • ilk AŞK,ona kadar yaşadıklarımın hepsi yalanmış ilk aşkım 39 yaşında karşıma çıktı ve ne yazık birbirimize çok geç kalmışız olmadı yürütemedik...

0|0
    0|0
  • 18 yaşındaydım üniversitedendi . şimdi dese gitmem hala seviyorum ama hersey değişti .

0|0
    0|0
  • 90 100 210 ebatlarında küçük bi hatundu ah canım benim tam kışlıktı

0|0
    0|0
  • Betül -7/8 -evet -çok geç bebeğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İlk aşkım yok , son aşkımda yok .. mis gibi anlayacağın ...

0|0
    0|0
  • 17 yasındaydım sevdiğini söylüyordu o yüzden gitti aldattı beni gercek manada hemde. öyle baskalarıyla gezerek değil. Bildiğin aldattı.

Tekrar birlikte olmak istediğini her fırsatta söylüyordu zaten ama artık nişanlı. Beni unutmak için başkasıyla nişanlandı. Kıza yazık hiçbişeyden habersiz daha.

0|0
    0|0
  • 11 yil onceydi. pek hatirlamiyorum o yuzden ama bir sure cikmistik. iyi efendi cocuktur. ben sevgilimle cok mutluyum su anda. o da mutlu olur insallah.

0|0
    0|0
  • Şimdi sen bunu nye merak edsin ki

0|0
    0|0
  • İlk aşkım anaokulundaki Eren isimli çocuktu. Sınıf arkadaşımdı. Tombul, kırmızı yanaklı sakin bir çocuktu.

Hem en iyi arkadaşım hem de karşılıklı ilk aşkımdı. :)

Şimdi karşıma gelse de tanıyamam sanırım. Yaş 6...

O günden bugüne neler değişmiştir neler :)

Bana masum güzel bir anı bıraktığı için teşekkür ederdim sanırım ona...

0|0
    0|0
  • Ortaokul yeni bitmişti ve tam 6 yıl sadece bana bakmasıyla avundum. Şuan evli ve çocucuğu var :)

0|0
    0|0
  • İlk aşkım ilkokul öğretmenimdi. Dersi ağzı açık dinlerdim. Şimdi izini bulmaya çalışıyorum. Bulursam görüşmeyi isterim ancak sanırım şuan 60 yaşlarındadır. Hatırlarmı bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • adı : Hikmet Kod adı : Odun Yaş : 19 . Seviyordu, seviyorduk ama geri gelse asla birlikte olmam öyle biriyle illallah ettim lan karadeniz inatlarından :D

0|0
    0|0
  • seviyordu tabi sevmese saçımı çekmez yüzüme tebeşir tozu savurmaz her sabah beni evden almazdı :(

1|0
    0|0
  • Gökalp 'ti.

7 yasındaydım

şimdi gelse olmaz.

0|0
    0|0
  • abartılıyor bu ilk aşk muhabbeti

0|0
    0|0
  • 19 yaşındaydım.

o beni sevmiyordu

istemem gelmesin artık bende sevmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...