Karşınızdaki kişinin sizden hoşlandığını düşünüyorsunuz. Bundan nasıl emin olursunuz?

Birinden gerçekten hoşlanıyorsunuz ? Onunda size karşı boş olmadığını düşünüyorsunuz. Böyle bir şey varsa bunu ona nasıl söylettirirsiniz? Hangi cümle onun size açılmasını sağlar ya da ? Böyle bi durumla karşılaşan varsa cevapları sabırsızlıkla bekliyorum :)

0|0
9|27

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• 700 katlı gökdelen yapmıcaksın

git sorrrrr açıkça

0|0
    0|0
  • muhabbet dışında gözleri gözlerinde kalıyorsa,

gözleri uzaklardan bakıyorsa,

gözleri parlayıp gülüyorsa,

kibarlaşıp kırılıyorsa,

lutufda bulunup centilmenlik yapıyosa,

demektirki yanılmıyosun,ve ışık yakmalısınki karanlıkta kalmasın

1|0
    0|0
  • Birinin senedene hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için selam ver görünce selam ver zaten konuşmaya çalışacaktır konuşmaya başlayıncada bi zaman sonra hoşlanıp hoşlanmadığını anlarsın.

0|0
    0|0
  • gider ağzını burnunu kırarım o da gelir benim ağzımı burnumu kırarsa bu demektir ki hoşlanmıyo ama bişey yapmazsa seviyo demektir (dünyanın en saçma yöntemini bularak tarihe geçtim şu an) hani alkış?

0|0
    1|0
  • cevap bekleme bunun için be. bırak bakışlar davranışlar onlar yeter sana. bırak seyrine dal işte.hazır bulmuşkene.gelir sözler arkadan zamanla :)

0|0
    0|0
  • 1. olarak sen hoşlanıyor musun seviyor musun onu belirle

hoşlanıyorsan sal gitsin teklif ederse eder etmezse uğraşma

seviyorsan git götünü yırt bişeyler yap ama o çocuğu ayarla :D

0|0
    0|0
  • gercekler konusulunca zannetmeler bitermiş.. gider sorarım veya söylerim hislerimi

0|0
    0|0
  • Az zaman.. hepsi bu

0|0
    0|0
  • gözler kalbin aynasıdır boşuna dememişler

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman emin olamazsın insanlar yaradılış olarak kusursuz yalancılardır :))

1|0
    0|0
  • hayatım boyunca bu sorunun cevabını aradım

1|0
    0|0
  • gidip ona söyleyerek anlarsın .

0|0
    0|0
  • İlk adımı sen atarsın gerisini o getirebilir.

0|0
    0|0
  • cümleyle olmaz o işler, hareketlerle olur

0|0
    0|0
  • ''Sana teklif ediyorum'' derim olay kopar zaten artık gidişata göre bir yol izlerim.

0|0
    0|0
  • Benimle ilgilenmesi uğraşması ve değer vermesi gerekir

0|0
    0|0
  • cevabı samimiyetinizde gizli aslında . cümlemi biraz düşünürsen anlarsın dostum

0|0
    0|0
  • Bakışlarından

0|0
    0|0
  • sohbete başladığınızda öyle ya da böyle konu oraya gelir, çok tatlı bir durumdur yani

0|0
    0|0
  • seni senin beni sevdiğin kadar seviyorum

0|0
    0|0
  • benim senden hoşlanma ihtimalim gibi mi?

0|0
    0|0
  • resimdeki bayan sen isen senden hoşlanmayacak erkek tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Başbaşa bir yerde kahve içerken onu aşk konusunda sıkıştırarak kuzum...

0|0
    0|0
  • Ben açılırım onu niye bekliyim, şekilde şekile girmenin ne manası var.

0|0
    0|0
  • ilgisini bilirim ama azıcık umarsız davranırım...kendi üstüme kışkırtmak için..

0|0
    0|0
  • karşılıklı enerji varsa zaten o sinerjiye dönüşür merak etme :D

0|0
    0|0
    • Karşımdaki inat biri :/ Bana bi kitap önerdi mesela kitabın ana fikri iki adım at bir adım geri adım at. bu şekilde insanlara evet dedirtiliyomuş. Yani amacı bana dedirtmek aslında ve bu yüzden inatlaşıyoruz :/

• o zaman ne yapmam lazım fikir verebilirsin :)

• valla nekadar savasırsan kendin söylicein seyi ertelemiş olursun ondan duyamazsın :)

• Gidip sormadan emin olamazsın, ya da onun gelip söylemesini bekliceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hadi söyle dinliyorum derim :) oda neyi der büyük ihtimal :) benden hoşlandııgını derm :) olur biter kasmaya, kasılmaya gerek yok :):)

0|0
    0|0
  • gözlerimin içine bakar mısın ve ne gördüğünü anlatırmısın derım.zaten erkek mılletı anında sökülür işte :))

0|0
    0|0
  • boşver ya bırak onlar çabalasın iyimserlik gösterme

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorum senden, eğer sende benden hoşlanıyorsan yanımda kal hoşlanmıyorsan hiçbir şey demeden arkana dönüp bakmadan çek git :D:D

0|0
    0|0
  • gözleri seni ararsa

0|0
    0|0
  • Emin olamam, gelip söylemesi lazım.

0|0
    0|0
  • sen bana aşıksın derim direk

0|0
    0|0
  • bende bunu öğrenmek istiyorum tam anlıyamıyorum hoşlanıyomu hoşlanmıyomu şeye dikkat ediceksn gözlerini kaçırıyosa arada sohpet açmaya çalışıyosa ama kısa sürücek çekinceği için heyecanını gözlernden anlaman lazm işte bi türlü

0|1
    0|0
Yükleniyor...