Barcelona'yı mı daha çok seversiniz Real Madrid'i mi?

Evet dünyanın en iyi 2 takımı olarak gösterilen aynı ligde mücadele ettikleri için aralarındaki maçlar olay olan ve el classico diye adlandırılan bu iki takımdan hangisine daha sempatiniz var?Anket de ekliyorum oy verirseniz sevinirim.

• Barcelona
    67% (4)33% (7)41% (11)Oy Ver
  • Real Madrid
    33% (2)67% (14)59% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben de Real ciyim Real Madrid seven arkadaşlar anketi yolamayı unutmayın lütfen 1 oy farkla barca önde :)

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• 1985'ten beri Real Madrid.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Real Madrid diyorum :D Aslında Ronaldoya olan sempatimde bunun nedeni ama Real her zaman buram buram kalite kokmuştur :)

0|2
    0|0
  • tabiki barcelona...

0|0
    0|3
  • Barcelona hakkını yememek lazım.Madrid kazanan çok kupası olan bir takım olabilir ama barcelona daha bi sempatik :)

0|0
    0|3
  • Barcelona.

0|0
    0|0
  • a Barcelona ;)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• kraliyet soyumvar sanırım madrid çekici geliyor,ama barcada bir adam varki sırf onu izlemeye nou camp gitmek istiyorum onun adın ınıesta

0|1
    0|1
  • HALA MADRID.

0|2
    0|0
  • barcelona son zamanların takımı gibi görünebilir fakat tarihinin başarı zenginliği ile real madrid hala kalite ..

0|3
    0|0
  • katalanlardan nefret ederim. hele birde PKK sempatızanı iseler hepten nefret ederım. bu yuzden tabiiki Real Madrid

0|1
    0|1
  • HALA MADRID

0|2
    0|0
  • Real Madrid tabiki..

0|2
    0|1
    • anketi de oyla kardeşim

• edit = çocukluktan beri hayranımdır real'e.. biz zidane, carlos, ronaldo ve daha bi' çok futbolcusu ile sevdik real'i..

• aynen aynen bende o galacticos zamanından beri real madrid hayranıyım

• real madrid bana daha sempati geliyor nedense. Real kralın, barça ise ayrılıkçı katolanya bölgesinin takımları..

0|1
    0|1
  • Real Madrid

0|1
    0|0
  • Her zaman Madrid.

0|2
    0|1
  • Real Madrid tabiki de.

0|2
    0|1
  • #halamadrid