Bu kadın nasıl 5 ayda 44 kılo vermıs?

bu kadın nasıl 44 kılo vermıs anlamıs degılım orana vurdugunuzda ayda 9 kılo falan yapıyor..ben 88 kıloyum 40 kılo fazlam var 50 ya falan dusmek ıstıyorum eylule kadar sarkmada olsun ıstemıyorum..haftada da 6 gun spora gıdıcem..yazdıklarına gore gayette saglıklı.ayda 4 kılo vermek ıdeal dıyolar bu kadın nasıl verms bu kdr yaa :(
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/5-ayda-44-kilo-verdim.641368/

Güncellemeler:

1|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Strecleme olayi ne kadar dogrudur bilemeyecegim ki bunu yapan cok insan var. Fazla terletiyor bu dogrudur fakat ciltte sorunlara da yol acabiliyor. Gerisi tamamen spor ve saglikli bir beslenme. Yine de bes ayda kirk dort kilo cok fazla her neyseonemli olan ne kadar verirsen ver verdikten ssonrasini koruyabilmektir, bu cok onemli bir nokta.

0|0
    0|0
    • ya strec olayını yapamam da tıtresımlı kemerlerden alayım dıyrm spordan gelınce aksamları 1 saat takarım. yanı dıyorsun kı 5 ayda 40 kılo verırsın tamam ama sonrasında onemlı olan koruyabılmek. benım 5 ayda 38 kılo vermem gerek

• Canim benim zaten spora gitmekle kilo vermezsin. Eger kilo vermek istiyorsan spora gitmeli ayni zamanda yemekten kesmelisin. Simdi bayan yazmis baya bir seyler. Yani temel kurallara bakacak olursak ki bu her zaman boyledir oncelikle yemekten keseceksin bu ac kalacaksin demek degildir yani şu an yediginden daha az yiyeceksin demektir. İkinci olarak ortalama iki - uc lt. Su iceceksin bunun ciddi anlamda faydasi var. Bir digeri ise aburcuburlardan, tuz ve sekerden kacinacaksin. Yag olabildigince az kullanmalisin, cikolata falan gorsen de umursamayacaksin zaten bu birkac ay sonra canin istemeyecek bile. He bir de her zaman soylendigi gibi duzenli bir spor. Duzenli diyorum cunku bu da cok onemli. Hamurisinden de uzak dur, yazi da bayan ekmek yemedigini de ayrica belirtmis ancak bir iki dilim bile olsa kepekli ekmek yemekte yarar vardir.

• Bir de kendini sinirlandirman bir yandan iyi bir yandan da kotu. Eger bes ayda 38 kilo veremezsenuzulursun ancak ben 38 kiloyu vverecegim dersen bunu yapmadan birakmazsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• ben 1 ayda 12-13 kilo verdim geçen yaz. o yüzden 5 ayda 44 kilo az bile bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...