Kapat

Zayıflama hapı olarak l-carnitine kullanmak istiyorum. Tavsiye eder misiniz?

1.70 boyundayım 80 kiloyum 14 kilo fazlam var ve zayıflamaya karar verdim l-carnitine hapı almayı düşünüyorum sizce kullanmalı mıyım?

Güncellemeler:
arkadaşlar tüm yorumlar için çok teşekkür ederim sagolun diyetisyene gidecem hap kullanmıyacagım

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• L-carnitine bir diyet hapı değildir. Yani hapı alıp yatarak zayıflayamazsın. Spor şart özellikle cardioya ağırlık vermelisin. (Koşu-bisiklet-yüzme)

L-carnitine nin görevi vücuttaki yağ yakımını hızlandırmaktır. Spor yapmadan 30 dk. öncesinde 1000mg. tavsiye edilir genelde. Yağ yakımının hızlanmasıyla spor sırasında daha az yorulursun. L-carnitine kandaki yağ oranını da etkiler.

Benim tavsiyem eğer göbek bölgende,vücudunun diğer bölgelerine nazaran daha fazla yağlanma varsa CLA kullanman, ondan sonra L-carnitineye geçmen. Spor olayına uzun vadeli bakmak zorundasın. İlk 4 ay CLA ondan sonra L-carnitineye geçmen faydalı olacaktır. CLA göbek bölgesindeki yağları eritmede daha başarılı. Ancak CLA da L-carnitine sporla birlikte fayda gösteren destek haplardır.

Bana kalırsa kullanmanda bir sakınca yok. Şimdiye kadar bunları kullanıpta zararını gören duymadım. Tek yan etkisi ter ve idrar kokunun biraz değişecek.

Son olarak senin yağ yakmana ihtiyacın var ve dolayısıyla ilk 3 ay tek bir ağırlığa dokunmana gerek yok. İlk 3 ay deli öpmüşcesine hareketli oluyorsun. Hedefini 2012 mayısına koy, ve son olarak güvendiğin spor salonu hocalarından da bilgi al.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• sanırım söylediğin yağ parçalayan haplardan. teoride çok iyi olsa da pratikte yağ parçalanması sonucu ortaya çıkan enerjiyi atamadığın takdirde kalp krizine kadar varan sorunlarla karşılaşılabiliyor. ve o enerjiyi atıp atmadığını da spor salonunda anlayamayabilirsin kasların yorulduktan sonra.

hap kullanmaktansa bir diyetisyene git, sana ne yapman gerektiğini ve gerçek idea kilonu o söylesin.

0|0
    0|0
  • bence kullanmamalısın bu tür haplar genelde ani zayıflamalara sebep oluyor bu da buna bağlı olarak kalp duvarında incelmeri getirir henüz gençsin ve genç yaşta kalp krizine gerek yok bence :) bu nedenle bu tür haplar denemek yerine spor,diyet vs. gibi yollarla zayıflamayı dene ;)

0|0
    0|0
  • ya gıt guzel bı spor salonuna yazıl haftada 4 kere gıt hem havan degısır hem kılo verırısın bosver hap felanla zayılanılmaz zayıflarsanda gerıye senden ne gıbı bı organ kalır bılmem

0|0
    0|0
  • o ilaca bu ilaca para baycagına bir diyetisyene git ve sporla zayıfla.

1|0
    0|0
    • diyetisyenin yolunu hiç tutmadım ama yakın zamanda gidecegim

bakalım diyetisyen ne diyecek

• herşeyin başı sağlık :)

• :)

• Hap gibi şeyler kullanma çok zararlı insanı ölü gibi yapıyorlar.

Bitki çaylarından içebilirsin bağırsaklarını hızlandırmak için çok kilo verdirtir.

0|0
    0|0
    • ama l-carnitin spor salonlarında spordan 30dk önce aldıgın zaman yagı direk enerjiye çeviriyor ve spor salonunda o enerji harcıyorsun böylece kilo veriyorsun arkadaşım 5 haftada 12 kilo verdi 100 kiloya yaklaşmıstı boy 1.68 falandı kısa birisydi ama yinede saol dostum tavsiyen için

• Söylediğin şeyi daha önce duymadım ama yinede bekle bir kaç denemiş olan çıkar belki siteden.

Bekle iki gün falan. Yada pazartesi ye kadar pazartesi başlarsın :)

• evet illa ki deneyen çıkar

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Asla hap kullanmamalısın bence. spor her zaman iyidir.

0|0
    0|0
  • hap hakkında bi bilgim olmamakla beraber ben de diyetisyene gitmeni öneririm

ayriyetten

dar kıyafetlerden uzak dur ama çok bol kıyafetler de giyme.

yatay çizgili kıyafetlerden uzak dur.dikkati göbeğine yönlendirir

kemer kullanabilirsin bu belinin daha ince görünmesini sağlar

koyu renkler giyinmeye çalış bu seni daha ince gösterir

evet bu kadar yeter :) bu dediklerimi yapmaya çalışırsan şişmanığını gizlemiş olursun fakat

şişman olmaman daha iyi olur tabi :) umarım bu isteğinde kararlısındır zor iş çünkü :)

saygılar..

0|0
    0|0
  • çok aşırı fazlan yok. 75'e çeksen yeter. hem öyle haptır. diyettir sakın deneme. en güzeli ekmeği azalt. hamur işinden biraz uzak dur. bir aya kalmaz toparlarsın.

0|0
    0|0
  • En sağlıklısı doğal yolla(sporla) zayıflamak. Haplar bir tarafını düzeltirken başka bir tarafta sorunlara yol açar.

0|0
    0|0
  • hapı falan almayı düşnme hayatını karartma adam gibi bir doktora görün diyelemi egzersizlemi bi şekilde zayıflarsın saçma sapan ürünler kullanamayın

0|0
    0|0
  • ya arkadaşlar şu zayıflama haplarıdır falandır filandır sinir oluyorum düzenli beslenip spor yaptıktan sonra haplara filan gerek kalmıyo bol bol su iç spor yap gıdanı eksik etme ilaç milaç kullanma çok zararlı kaç kişi öldü bizim insanımız nedense akıllanmıyor ben 2 ayda 14 kilo verdim

0|0
    0|0
  • sadece hapla olmaz spor şart. bol bol koşman lazm ayrıca en önemlisi yediklerine dikkat et. ekmegi tamamen kes. tatlı ve yagılardan uzak dur.

0|0
    0|0
  • 1.70 boya 80 kilo 5 kilo fazlalık olur 14 değil boş ver kilo vermeyi böyle devam et

0|0
    0|0
  • ya da boy uzat bende 182 boyundayım 82 kiloyum :) kilo vereceğine body yap bence fizik iyi olur o zaman

0|0
    0|0
  • erkeksin sen erkek kal. yani şişkosun diye evde kalma ihtimalin pek olası değil. aç kalmayı ya da sporu dene.

0|0
    0|0
    • saol dostum ama kim fit görünmek istemezki kim sıfır beden olmak istemezki yani göbek yok bişe yok oh ne rahat

• haklısın da, sapır saçma ilaçlar yerine uzun vadeli diyet ve spor hem daha sağlıklı, hem de gerçekten fit olmanı sağlayabilir.

• peki tm

• Başını agrıtma haplarla.

Spor ve Dengeli beslenme ile kilo sorunundan kurtulabılrsın.

0|0
    0|0
  • kullan güzel hap

0|0
    0|0
Yükleniyor...