KS'e bakınca sorular , sorunlar nerdeyse aynı ..

Ks'ı okudukça , insanların hayatını izledikce birgün mutlaka kitap çıkartacağım diyorum.

Ağladıkları şey hep iki çift göz, iki güzel söz ve bir tekme.

Birde birgün ellhamdüllah yaşıyorum diyen çıkmıyor, bugünkü günahlarını düşünmüyor.

Çoğunluk hep ben diyor, ben ağladım ben ben ben.

Sorarım sizlere gözyaşlarınız bukadar değersiz'mi ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• elhamdülillah demediğini nereden bileceksin millet buraya içini dökmeye kafasını boşaltmaya geliyor bırak da şikayet etsin içini döksün derdini söylesin :) Ağladıkları şey hep iki çift göz, iki güzel söz ve bir tekme bunlar için ağlayan her insanın yeri geldiğinde başka kavramlar için de gözyaşı dökemeyecegine nasıl bu kadar emin olabiliyorsun :) her gözyaşını KS ye rapor edecek halleri yok ya :)

1|1
    0|0
    • haklısın 'da sorular çok tuaf ve öyle detaylı anlatılıyor ki bu ne lannnn diyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• gözyaşlarım değerli deyince ya da şükredince de yine "ben" e takılmış oluyorsun.

0|1
    0|0
    • bak anlamadın :) diyorum ki..sen hiç hayatında kendinin dışında birşey için gözyaşlarını akıtınmı? Allah sevgisi, yanında ölen sevgili, aç kalanlarar..yani hayatımız bir aşkı sığdırmamız nekadar mantıklı ?

• ben de sana 5 puanı çaktım. :)

• teşekkür sıfır zengin olduk beleşe ıımı ;)

• İnsanların değer yargılarını eleştirmek bize düşer mi? Belkide o gözlerin sahibine verilmiş emek, duyulmuş bi aşk vardır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• güzel kapak

0|0
    0|0
  • Pınarları onda.İstedikleri gibi harcalar ama.Sanki para ile mi ağlıyorlar ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...