Alacakaranlıkdaki Jacob'ın durumundayım resmen...

Öncelikle iyi geceler arkadaşlar.Çoğunuz alacakaranlığı izlemişinizdir ve oradaki jacob ile benim kaderim resmen aynı.Sadece kurt olamıyom o kadar.Neyse aşık oldğum kız başkasını seviyor.Ama bendede kopamıyor.Kaç kere bu durum yüzünden benimle muhabbeti kesti,konuşmadı,küstü ve hepsindede tekrardan kendisi ilk adımı attı.

Şimdiyse gelelim soruma:Bir kadın eğer gerçekden bir şey hissetmediği birisine neden bu kadar tolarans tanır ki ?

Ben bu kızın bana karşı ne hissettiğini nasıl bilebilirim ?

NOT:Kendisine sordum oda ne hissetdiğini bilmiyor.

Güncellemeler:
Arkadaşlar taylor'a olan hayranlığınız hakkında bilgi edinmek için sormamıştım ben bunu :)Lütfen biraz sorumla ilgili birşeyler söylerseniz memnun olurum.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevdiğim bir seri.Tek kelimeyle Bella kaşarın teki.Edwardı haketmiyordu bence.Hayatı boyunca o kadar sevilmemeiş buldumu hepsini bir istemiş gibiydi.Zaten gerçek hayattada bellayı oynayan kız Edward ı oynayan çocuğu aldatmış.Ama o çocuk yine affetmiş :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ona olan ilgin, sevgin baymamış, zorlamamışsın demek ki senden hoşlanıyor ama ilişkisi olan adamı sevdiğinden bırakmıyor onu, seni kaybetmek istemiyor ama seninle de olmuyor. Kafası karışık, hem hayatındaki diğer kişi için hem de senin için haksızlık yaptığı, kendini de hırpalıyor bu arada. Böyle durumda ya sen uzaklaşıcaksın ondan ya da o bir karar verecek, böyle belirsiz gelgitli ilişki sağlıklı değil başa iştir.

0|0
    0|0
  • duygu karmasası yasıyor ne olacak bir tarafta üstüne basamadıgı vicdanı diğer tarafta sen kalmış ortada ve zamana brakmıs ve jacop deme lütfen :D o çocuga zaafım var benim ya :D:D onunla aynı durumda değilsin sus sus:d

0|0
    0|0
  • Kitabı oku Bellanın düşüncelerine bak o da ondan yapmıyodur

Bu arada Jacob yani Taylor Lautner enişteniz olur :D

0|0
    0|0
  • O zaman kesin olarak söyleyebilirim ki , senin ona olan ilgin onun hoşuna gidiyor.Sevilmek herkesin hoşuna gider :))) seni bu yüzden kaybetmek de istemiyor, elinin altında tutuyor.

0|0
    0|0
  • ama sonra jacob bella nın kızına aşık oluyordu=/

0|0
    0|0
  • O karaktersiz biri Jacop hoş çocuk yaaa aynı yaştayız ahhh Taylor ahhh:-D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hem karnım doysun hem pastam dursun'cular gelsin bu konu :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...