Paris barcelonayı elermi?

Zlatan ideolüm pariside hastayım acayip seviyorum bu takımı ben elemesini inanıyorum ya siz ? :D chelsea yi eleyecek dediğimde gülmüşlerdi

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Paris icin ne olduysa son 5 yilda oldu. Satin alindiktan sonra yuksek harcamalar yaptilar. Bunun meyvesini yavastan yiyorlar her yil sampiyonluga oynamalari gibi. Aslinda avrupada soz gecirme hedefleride var fakat ust duzey takimlar kadar genis ve tecrube kokenine sahip degiller. Sampiyonlar liginde maksimum yari finali gorurler ama simdilik final ve sampiyonluk icin 3-5 yila daha ihtiyac duyduklari kesin. Barcelona ile eslestiler barcelona 1-2 yildir dususte ve telafi amacindalar. Yani kisaca paris i zorlansalar bile elerler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• İmkânı yok.

0|0
    0|0
  • Ilk maç zlatanda yok o yüzde sikinti

0|0
    0|0
  • yüzde 51 paris alır bence

0|0
    0|0
    • bencede dostm

• Chelsea diş geciremedi oynanan futbolda belliydi. barcanın defans o akdar iyi değil atıyoalrda yiyolarda. paris saglam defansyla neymar suarez ve messiyi biraz kitleyip gol atmayı denicek ve atıcakda.

• Finale kadar karşılaşmazlarsa fjnalin adı bayern münich/psg olur ama kupayı kim alır dersen az hata yapan alır derim

• hayır imkansız

0|0
    0|0
    • İmkansız die bişey yoktur barca sadece oturmus takım 3 silahşörleri var bide. paris yeni yeni oturuyor

• olabilir şu anda imkansız barca rahat geçer

• Futbolda rahat rahat geçer diye bir mevzu yok en kolay kazanabilcek takımlar bile kazanamıyo. şampiyonlar liginde kimse üst 7ste kupa kazanamaz bu sene bu kupayı psg kazanır diye düşün7yorum psg bayrrn münih finali ama münihte alabilir psg de şartlar eşit

• eleyebilir, belli olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...