Hollanda - Türkiye maçı ne olur?

Bugün akşam 21:45 te oynanacak olan maçla ilgili görüşlerinizi alabilirmiyim. Kızlarda yorum atarsa sevinirim onlarında ne düşündüğünü çok merak ediyorum. iddaacılar da yorum atarsa ayrıca sevinirim :D

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben iddiacı olarak şu yorumu yapıyorum hollandada van persie yok ama yerine çok formda bir bas dost var robbenim yokluğufa bir şekilde kapatılır. türkiye bu maçı alacak kadro yapısına sahip ama defansın ortası b*k gibi ve kalede güven vermiyo biz bu maçta gol atsak bile yeriz ilk yarı 1 1 maç sonu 4 1 holanda

0|0
    0|0
    • aynen ama robbenı de bılıyoruz sımdı o olsaydı hıc sansımız yoktu en azından boyle bıraz da olsun sansımız var. bence dogru adamı tutarak baskılı oynarsak alırız. oyuncularımız o kadar da kötü değil.

• burak yakaladığını atması lazım yoksa bu maç ikinci yar8 huntelar çıkar bas dost girer mac 3 1 ya da 4 1 olur. burak sağlam durmalî

• umut girmesinde sıkıntı olmaz. bu aralar çok formsuz umut

• Ayruluk defteruni elumuze verdiler

0|1
    0|0
  • Emre beleşoglunun oldugu bir maci izlemeyecem.

1|1
    0|1
  • hollanda alır

0|0
    0|0
  • Gönül ister ki Türkiye miz kazansın ama sonuç belli gömecekler bize :D nerde kaldı eski Türk oyuncuları eski skorlar artık Türk takımlarına hiç destek veresim gelmiyor hepsi para avcısı topu sektirmeyi bile beceremiyorlar

0|0
    0|0
    • büyük paralarla büyük kulüplere transfer olan futbolcular devlete kapak atmış memurlar gibi işini yarım yamalak yapınca insan futboldan soğuyo.

• Aynen öyle. Türkiye-Çek cumhuriyeti maçını hiç unutmam kaybettik diye ağlarken son 10 dakika içinde 3 gol atıp 2-0'dan 3-2'ye çevirmiştik oyunu artık bu videolar ile avutuyoruz kendimizi zaten şu an türk takımları ful yabancı oyunculardan ibaret böyle oluncada a milli takımda oynayacak adam bulunmuyor cıkanlarda zaten mahallede top oynayan arkadaslarımız :)

• buraya yazıyorum bu kadroyla fark yeriz emreyle selçuk oynuyo abi bu ne

0|0
    0|0
  • 2-0 net bir skor ve oyunla kaybederiz malesef

0|0
    0|0
  • Kulüp maçlarına olan ilgim azaldı bunu hiç umursamıyorum bile
    ama garanti yenilecekler

0|0
    0|0
  • Hollanda :3 Türkiye : 1 olur diyorum

0|0