Su an 88 kıloyum?

su an 88 kıloyum 5 ayda 25 kılo vererek 63 kıloya dusebılır mıyım?haftada 4 gun 1 saat yuruyus bandında yuruyus ve 30 dk bısıklet yapıcam.bana yardımcı olur musunuz?ayda kac kılo vermek ıdealdır?

0|1
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• arada mutlaka havalar ısınmadan saunaya gıtmenı ve terlemenı tavsıye ederım tansıyon yoksa tabıkı bırde elma ve greyfurt ye elma sızı tok tutar greyfurtta yag yakar vucutta ınternettende bakabılırsın greyfurt ıcın hayırlısı ınsallah gonlune gore zayıflarsın

0|0
    0|0
    • saunayı herkes tavsıye edıyor.2 aydır spora gıdıyorum ama duzenlı degıl 2 hafta hc gtmedım 2 gun gttm 5 gun gıtmedım 95 kıloydum 88 e dustum.. ama hep sudan gıttı.. sporla degıl yedıklerımı kıstıgım ıcın verdım o 7 kıloyuda. gecen bı doktorun vıdeosunda ızledım ode sızın dedıgınız gıbı greyfurt ve yogurdu onerıyordu yag yakımı ıcın. gunde yarım greyfurt falan yemelı o zaman ara ogunde falan.. her gun 1 yesıl elma yıyorum zaten. haftada kac gun ve kacar dk durmalı saunada pekı

• tesekkur ederım evet saglık onemlı. ınsanın saglıgı yerınde olmayınca ınsanın gozu bısey gormuyor

• rıca ederım

Erkekler Ne Diyor 16

• Kilo onemli degil onemli olan senin sagligin. once bir uzmana git cunku vücut yag oranina baktir. ardindan ogunu biraz kismalisin bol bol su ic ve spor yap. hani soyle diyolar yaa sabah kahvaltisi 1 dilim ekmek ve keci peyniri yok efendim ogle yenegi yesil elma ve pismemis yumurta aksam ise tavugun sirtinin eti ve 2 dilim avokado gibi gibi seylere bakma bol bol su ic ve spor yap. stres yapma hersey yoluna girer ok.

0|0
    0|0
    • yag oranımı salonda olctu hoca bayada fazla cıktı :( kardesımde dıyor abla takma kafana ayda su kdr versem bu kdr versem ne olur dıye dusunme dıyor.. akısına bırak sporunu yap yemeyı kes belkı bekledıgınden cok verceksın.. o ole yapıyr mesela hıc takmıyo 70 dan 58 dustu

• Aynen sagligin icin su ic spor yap kilolu oldugun icin degil ok. gerisi gelir zaten. ogununu biraz kiss iyi sagliklar basarilar..

• tesekkur ederım :)

• Waşş maşallah ben kaçar bu iş olma

0|0
    0|0
  • Sen bir 15 Kilo daha al benle denk ol ya beş ya da fazlasını alırsın

0|0
    0|0
  • ne tesadüf bende 88 kiloyum :D

0|0
    0|0
  • 5 ayda 25 kg ayda bes haftada 1.25 kg karaciğer böbrekleri cok zorlarsin bence biraz daha hafif bir program yap derim

0|0
    0|0
    • hadı ya.. ne yapmalıyım pekı

• dıyetısyen cok pahalı ya kendı cabalarımla bu ısı basaramaz mıyım. salonda zaten yag kas su olcumu yapılıyor

• O zaman hedeflerini biraz küçült bir anda ağırlık kaybi iyi degil

• Boy kac?

0|0
    0|0
  • bir bayan için en idael kilo 65 olmalı ve vücüt yapıları da 90/60/90 olmalı. gerçi türkiyede böyle bir kız yok ama :))))

0|0
    0|0
    • 65 mı sasırdım dogrusu

• iyi ya topukluyla felan kapatırsın arayı ama kılon çok fazla ya :))))

• zayıglıyım kapatrm 1.70 olurum.. evet bılıyorum bunun ıcın ugrasıyom bende gormuyon mu

• Bende 85 im ne olacak ki :)

0|0
    0|0
    • ama sen erkeksın bıde boyun kac allah bılır :(

• Güzel bir düşüne önce zayıfla sonra korursun süreklilik şart

• ınsallah bakalım...

• 88 çok fazla

0|0
    0|0
    • 95 dm 2 ayda 88 e dustum bencede cok fazla

• teşekkür ederim :)

• rıca ederım

• diyetisyene git bacı.. çok şişmansın o ne ya

0|0
    0|0
  • Yediklerine de dikkat etmen lazım. bir sporla olmaz

0|0
    0|0
    • 95 dım 7 kılo verdım su an 88 ım..2 ayda 7 kılo verdım ama sporla degl yedıklerımden kısarak.. sudan gıttı yagdan gtmesı onemlı

• Düşebilirsin

0|0
    0|0
    • aslında dusmek ıstedıgım kılo 50 52 cıvarı yanı boyuma gore ıdeal kılom oymus. ama eylule kadar bı 25 kılo versem kalan 10 kıloyuda 3 4 aya bolerek verebılırım dıye dusunuyorum ama

• 126 kilodan 83 kiloya düğüştüm diyetisyen ve sıkı spor sayesinde. ayda 4 kilo vermek ideal dostum

0|0
    0|0
    • 43 kılo verdınız yanı maasallah tebrık ederım darısı basıma.. kac ayda verdınız pekı

• Kolay işi bilmen gerekır 😙

0|0
    0|0
    • yardımcı olur musun pekı rıca etsem :)

• Yani Bir Bayan İçin 55 ideal

0|0
    0|0
    • yanı ıdeal kılomda 50 52 cıvarı zaten. ama bı 25 kılo versem eylule kadar 5 ayda kalan 10 kıloyuda 3 4 ayda verırım dıye dusunuyorum

• Sen de Öyle Olabilirsin

• ınsallah cok olmak ıstıyorum :) bazen motıvem cok yukselıyor bazen cok dusuyor ama ıstıkrarlı olucam bundan sonra vazgectm haftada 4 degl 6 gun gıdıcem. pzr salon kapalı zaten.. su genc yasımda yasama sevıncım kalmadı yemın edıyorum

• kilolu kızlardan hoşlanıyorum :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ekmek ve tatlıyıda kes ama

0|0
    0|0
  • Ayda 4 kilo ideal. Her ay 4 veya 5 kilo verirsen hem sağlıklı hem de kalıcı kilo vermiş olursun.

0|0
    0|0
    • kalıcı kılo vermek en onmlısı zaten.. sarkma olsun ıstemıyorum benım etım sıkı cunku

• vakıt yok ıste haftaıcı calısıyorum 20.15 de salonda oluyrm gıyıno baslıyım derken bucuk oluyr dersde 8 de baslıyor olmuyo yanı

• Anladım fırsat buldukça internetten yap o zaman.

• Off bu yasta 88 cok fazla boyun uzun olursa sorun yok ama yediklerine dikkat et

0|0
    0|0
  • Sporu artırman gerekiyor birde bol su ic

0|0
    0|0
    • mesela ne kadar yapmalıyım canm. haftada kac gun kacar saat..3 lıtre su yeterlı mı gunde

• sagol canım... pekı mesela ayda 6 7 kılo versem ama boyle 6 gun spor yapsam vucudumun sarkma ıhtımalı olur mu

• Ayda 6 kilo vermrn tehlikeli. Istedigin kiloya ulaştığın zaman da sporu birakma

Yükleniyor...