A Milli Takımının gruptan çıkma şansı ne kadar sizce?

Sizce A Milli Takımının Macaristan yenilgisinin ardından Gruptan çıkma şansı yüzde kaçtır?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hiddink gibi dünyanın şu anda en kariyerli teknik adamlarından birini kovmaktan beter edip Abdullah Avcı gibi 7-8 sene teknik direktörlüğünü yaptığı İstanbul B.B'de büyük takımlara karşı kapalı defans yapıp puan almaktan başka hiçbir başarısı olmayan birini koskoca milli takımın başına getiren türk futbol kamuoyu cevaplasın ben o zamanlar hiddink'in gitmesinin yanlış olduğunu düşünen belki de tek kişi olduğumdan onlar kadar akıllı değilim sanırım.Hiddink döneminde Almanya'dan başka hiçbir takıma yenilmedik grupta 2.lik için en büyük rakiplerimizden Belçika ve Avusturya'yı burada yendik dışarıda berabere kaldık şimdi ne romanya'mız kaldı ne macaristan'ımız neymiş efendim aslında türkiye çok iyi takımmış da hiddink bizim değerimizi bilmediğinden korkak futbol oynatıyormuş gördük ne kadar iyi takım olduğumuzu

0|0
    0|0
    • Bizim futboLcuLar futboLcu degiL arkadaş nasıL miLyon doLar ediyorLar anLamıyorum eski hakan şukur Lü aLpay ozaLan Lı tugayLı sergen yaLçın Lı begenmediğimiz sabri Li miLLi takım daha iyiydi be heyecan wardı macera wardı hernbişey wardı yeniLdiğimiz eLendiğimiz zaman biz bunu haketmedik AFFERİM ÇOCUKLAR heLaL oLsun size eLinizden geLeni yaptınız ama oLmadı diyebiLiyorduk şimdi? tam tersi HARAM ZIKKIM OLSUN ruhsuzLar...

Kızlar Ne Diyor 3

• &0,1 malesef:( önce daha hızlı olmayı en azından sahanın içinde yürümeyi değilde koşmayı denemeliler sonra topu ayaklarında tutabilmeyide becerebilmeleri gerekiyo tabii..

Milli takım için böyle konuşmak gerçekten çok üzücü ama gerçek bu ne ruh ne de futbol kalmış..

0|0
    0|0
  • kesinlikle çıkamaz.zaten böyle oynayacaklarsa çıkmasınlar insan sinir olup duruyor:(

0|0
    0|0
  • :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yok, bu maç PoLonya iLe berabere kaLabiLirsek, Fransa Boısna yı yenerse, Macaristan da kendi sahasında HoLLanda ya mağLup oLursa, Tacikistan güLümserken ALmanya o"urursa, Nijerya naber deyipte, Litvanya hadi be eşşek derse, bir üst tura çıkıyoruz...! :( :( :)) (HUNİ den alıntıdır...)

0|0
    0|0
  • %1

0|0
    0|0
  • grup mu kaldı andorra geçeriz estonya ile çekişiriz 4 lük için

0|0
    0|0
  • romanya yı orda hollandayı ve macaristanı burda yenmemiz gerekiyor. diğer estonya ve 2 andorra maçlarını söylemiyorum bile 9 puan garanti gelmeli ordan. onun dışında romanya hollandaya deplasmanda yenilmeli macaristanla deplasmanda berabere kalmalı kendi sahasında da macaristanı yenmeli. yazarken yoruldum ..siz düşünün artık şansımızı

0|0
    0|0
  • önümüzde 2 andorra maçı war ikisinide kazanırsak 6 puan macaristanı kendi evimizde yenersek 9 puan eder estonya ezik takım onuda yenersek 12 puan hollandadan ve romanyadan 1 puan çıkarırsak 14 puan eder buda 17 toplam puan demek yani çıkabiliriz.

0|0
    0|0
  • Çıkamayız.Asya kupası olsa belki çıkardık ama dünya kupası bizim takıma çok çok fazla gelir.

0|0
    0|0
  • 1/1000000

0|0
    0|0
  • ‰ 1

0|0
    0|0
  • hepsini yenerse şansı var

0|0
    0|0
  • Yenildi mi ? Arkadaşıma demiştim ama Türkiye'nin yenileceğini.Keşke iddia oyna dediğinde oynasaydım.

0|0
    0|0
  • 0

0|0
    0|0
  • Yüzde 1.

0|0
    0|0
  • sıfır

0|0
    0|0
Yükleniyor...