Fenerbahçe ile Lucescu görüşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Romanya eski federasyon Başkanı da görüşmeyi doğruladı ve lucenin sıcak baktığını söyledi. Lucescu gelirse uzun vadede neler olur sizce.

Güncellemeler:
Lucescu Fenere gelmez Lucescu Türkiye ye gelmez... bırakın bu işleri İstanbul gibi bir şehre morinho bile gelir. Ayrıca luce Türkiye de aynı takımı çalıştırmam diyor

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence artık gelsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gslilerin çok istediği geçen sene gelmesi dua ediyorlardı ama gelmesin istemem yaşlandı artık

0|0
    0|1
  • Luce fenere gelmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Lucescu Ukraynadaki iç savaştan dolayı çok sıkıldı ve ayrılmak istiyor o ayrılmak istemese bile shaktardaki oyuncular mutsuz, böyle bir ortamda kalacağını düşünmüyorum yalnız Lucenin "Türkiyede aynı takımı çalıştırmam" diye bir düşüncesi yok kendisi Galatasaraya gelmek istedi ama Ahmedovdan izin alamadı. Lucescu Fenere gelebilir sonuçta Donest gibi bir şehirden İstanbul'a gelmek cehennemden cennete gelmek gibi birşey ama Lucescu Aziz Yıldırım la çalışırmı? Bence biraz zor. Aziz Yıldırım genelde pasif, otoritersiz ve kendi himayesi altında tutabileceği teknik adamları tercih eder.

0|0
    0|0
  • Fener luceyi seve seve ister gelirsede fb adina iyi olur begendigim bir teknik adam ama benim gorusum fb ye gelmez o adam. Bu arada bu dogruysa ismail kartal neler hissedicek acaba hic etik degil.

0|0
    0|0
    • İsmail kartalın sözleşmesi bir senelik oda biliyor bu durumu ve sezon başında imza atılırken söylendi

• Luce parayı sever

0|0
    0|1
  • gelirse 1 sene sonra geri gider. bize geldi gönderdik. Beşiktaş'a gitti gönderdiler. o adam artık Türkiye'de çalışmak istemez :)

0|0
    0|0
  • Lucescu fener gibi bir takima gelmez

0|0
    0|0
    • İsmail kartal bir seneliğine anlaştı yeni sezon lucescunun geleceğini biliyor. Konu fener olunca her takım at gözlüğüyle yorum yapıyor

• Nie siz 3. luge sevinen insanlarsiniz besiktasi yendiniz diye meseleler yakip sampiyon olmus gibi sevinen takimsiniz biz gayet kusbakisi bakiyoruz olaya sen rahat ol aha suraya yaz bu yorumumu unutma Lucescu fenere gelirse gel ben burdayim yuzume tukur gelmezse benden cekicegin var :)

• Lucescu gelirse para kazanmak ıcın gelir ve pek sevdıgım adam diyemem gelmesine gerek yok

0|0
    0|0
  • luceyi sevmiyorum çingene tipli

0|0
    0|0
  • Lucescu Galatasarayda ve Beşiktaşta çalışken, adama her tür hakareti eden, hoca değil bu diyen, hatta çinfene çeribaşı diye kişiliğine bile ağır saldırılarda bulunan fenerliler şimdi böyle söylentilerle bile heyecanlanıyorlar, keşke lucescu gelse diye.
    işte bu klasik bir fenerbahçe kişiliğidir

1|2
    0|0
Yükleniyor...