Kilo vermek istiyorum bu konuda destek verebilir misiniz? detayı okursanız daha mutlu olacağım yardımcı olun arkadaşlar :( ?

düzensiz bir şekilde besleniyorum aslında farkındayım. metabolizmam hızlı sayılır, diyet yaptığım zaman karşılığında 1 ayda 5 kilo civarı verebiliyorum. fakat iş hayatında durumları biraz farklılaşabiliyor. iş yerinde düzenli yemek dürümden ibaret, etrafımda ev yemeği yapan bir yer yok. mutfağımız sadece çay ocağıyla sınırlı. aparatif şeyler, salata türü yemekler yapabilirim sadece. sabah kahvaltımı bir ufak nescafe ve susamlı çubuk ile geçiştiriyorum öğlene çok fazla acıkmış olduğumdan 2 adet dürüm yiyorum :( akşam ise ufak kaselerde evdeki yemekleri ekmeksiz olarak tüketiyorum ama bu aralar yüzümün ve vücudumun şiştiğini hissediyorum. rahatsızlık duymaya başladım gerçekten. spor yapma vaktim ne yazık ki yok salona yazılacağım desem en yakın salon bana 1-2 saat uzaklıkta ya da çok tenha yerlerde tek başına gidemiyorum. anlayacağınız iki arada bir derede kaldım. zaten kilolu bir kadınım. 1.70 boy - 85-90 arası kilodayım. ve bu durumdan bir an önce kurtulmak istiyorum. evde eliptik bisikletim, dumbell larım, step aletim ve plates lastiğim var iş yerinde tüm enerjimi harcadığım için evdekialetlerimi de kullanamıyorum. elimde tüm olanaklar var fakat yerine getiremiyorum psikolojik açıdan desteğe ihtiyacım var.

0|0
16

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...