Kilo vermek istiyorum bu konuda destek verebilir misiniz? detayı okursanız daha mutlu olacağım yardımcı olun arkadaşlar :( ?

düzensiz bir şekilde besleniyorum aslında farkındayım. metabolizmam hızlı sayılır, diyet yaptığım zaman karşılığında 1 ayda 5 kilo civarı verebiliyorum. fakat iş hayatında durumları biraz farklılaşabiliyor. iş yerinde düzenli yemek dürümden ibaret, etrafımda ev yemeği yapan bir yer yok. mutfağımız sadece çay ocağıyla sınırlı. aparatif şeyler, salata türü yemekler yapabilirim sadece. sabah kahvaltımı bir ufak nescafe ve susamlı çubuk ile geçiştiriyorum öğlene çok fazla acıkmış olduğumdan 2 adet dürüm yiyorum :( akşam ise ufak kaselerde evdeki yemekleri ekmeksiz olarak tüketiyorum ama bu aralar yüzümün ve vücudumun şiştiğini hissediyorum. rahatsızlık duymaya başladım gerçekten. spor yapma vaktim ne yazık ki yok salona yazılacağım desem en yakın salon bana 1-2 saat uzaklıkta ya da çok tenha yerlerde tek başına gidemiyorum. anlayacağınız iki arada bir derede kaldım. zaten kilolu bir kadınım. 1.70 boy - 85-90 arası kilodayım. ve bu durumdan bir an önce kurtulmak istiyorum. evde eliptik bisikletim, dumbell larım, step aletim ve plates lastiğim var iş yerinde tüm enerjimi harcadığım için evdekialetlerimi de kullanamıyorum. elimde tüm olanaklar var fakat yerine getiremiyorum psikolojik açıdan desteğe ihtiyacım var.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• O dürümleri hayatından silmelisin. Bolca su iç. Ve kendine uğraş bul. Salata yemekte iyi kilo verdirir.. Iş yerine yürüyerek git. Porsuyonlarini küçült. Yemeği yediğinde.. yarida dur ve kendine sor. Midene yani doydunmu diye..

0|0
    0|0
    • dürüm dışında alternatif olarak ne tüketebilirim diye çok düşündüm. dürüm yemeyeceğim zaman doymayacağım gibi hissediyorum. bolca su içiyorum zaten hiç içmezsem günde 1 litre muhakkak içiyorum. bir önceki iş yerimde salata yiyordum ama doymuyordum 2 saat sonra mide gurultularımı dinliyordum. meyve yeme alışkanlığım yok canım şimdiye kadar hiç meyve çekmedi mesela :( çok düzensiz bir beslenme alışkanlığım var. tek avuntum abur cubur asitli içecekleri ve kafeinli içecekleri çok tüketmiyorum.

• Sabahlari çavdar ekmeği yiyebilirsin 2 dilim. Elma ve yumurtada tok tutar ve doyma hissi verir. Yogurta güzel.. Kendini bir hedefe bağlarsan olur canım

Erkekler Ne Diyor 6

• biri varda ona yardım ettım spor ıcın
    kız koşarken cips yiyip molalarda kola içiyodu :S

1|0
    0|0
    • yok hayatımda abur cubur olarak sadece susamlı çubuk nescafe ve kepekli yaprak galeta var. cola sevmem cips yıllardır yiyemiyorum çok tuzlu diye vücudum ödem yapıyor. selülitim nerdeyse yok denecek kadar az bu yüzden. kahve bile tüketmem.

• büyük beden derken? kaç .. bence balık etlısınız ve takıntı etmışsınız kendınıze

• boyumu ve kilomu yazdım :)

• Bol bol su etkisi olur.

0|0
    0|0
    • günde 1 litreyi kesin içiyorum 2 litre içtiğim günlerde oluyor. bazen limon ekliyorum içtiğim suya. form korumamda yardımcı sanırım. tartıda kilo almış görünmüyorum ama yüzüm ve vücudum şiş.

• istiyorsan zaman bulursun. Akşam eve geldiğinde sevdiğin bir dizi ya da sevdiğin klipleri aç izle o sırada da elini sur. Bişey yeme yat. sabah kalk güzel bir kahvaltı yap. yumurtahasla lor peynirli domates salata biber salatası yap ye. hem sağlıklı hem tok tutar. durum yeme. ben erkeğim 2"durum yediğimi hatırlamıyorum. en azından ekmeksiz porsiyon şöyle. ekmek yeme. pirinç yerine bulgur ye yağlı şeylerden tadımlık te v vs

0|0
    0|0
    • inan kendimden utanıyorum bazen ama açlığıma çare bulamıyorum. öğün aralarımda hiçbir şey yemediğimden mi bu kadar gözüm dönüyor açlıktan bilmiyorum. akşam yemeklerimi dizginleyebiliyorum ama öğlen yemeklerime çare bulamadım.

• hızlı kilo verirsen sarkar ben mesela baya kilo verdim sarkma sıfır. sadece çocukken hızlı kilo alımından kalan çatlaklar vsr

• sadece kollarımda sarkma oldu onun dışında vücudum sıkı hala kollarım için estetisyenle görüştüm düzensiz beslenmeden dolayı kollardaki kaslarım güçsüz düştüğü için bu şekilde olduğunu söyledi kilo verirsem ameliyat edecekler.

• Sevgilin bu konudaki destegi verebilir anca

0|0
    0|0
    • sevgilim öküz :( sadece ben seni böyle seviyorum diyor. sonra ikili oynuyor zayıflasan hiç fena olmayacak bebek gibi yüzün var diyor. zayıflamıştım bir ara kıskançlıktan kudurdu verdiğim kiloyu 5 yılda geri aldım şu an aynı duruma döndük 'ben seni böyle seviyorum'

• aayy çok moral verdin yaa sağol :S

• Sevgilin olduguicin anca bu kadar verebiliyorumm ☺️☺️☺️

• Bol bol koşu

0|0
    0|0
    • iş yerine 8 de geliyorum yaklaşık 1 saatlik mesafede iş yerim o da vasıta ile. 7 de çıkıyorum evime uzaklık 1 saatlik. hesapla bakalım. eve gittikten sonra koşsam olmaz sabah uykusunu almadığım zaman leyla gibi oluyorum iş yerinde. düşündüm düşünmedim değil S:

• Burdan olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...