Popüler bir insan nasıl etkilenir?

lise son sınıf öğrencisiyim yeni sınıf değiştirdim ve yeni sınıfımda çok popüler bir kız var hatta google adını yazınca soyadını tamamlıyor o derece popüler.Ben kimseyi tanımadığım için ders çalışıyorum hep zaten son sene o da geldi yanıma falan beraber çalıştık 2 gündür bu böyle tabi ben onu biraz etkilemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Güncellemeler:
ya chorume explorer farketmiyor her türlü adı çıkıyor baya sosyal medyada ünlü bir kız yani ve 2 gündür kimseyi tanımama rağmen gelip benim yanıma oturuyor konuşuyoruz soru çözüyoruz tabi ben çözüyorum öğretiyorum ona ordan +1 var daha nasıl etkileyebilirim?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• son seneysen hiç uğraşma derim.. seneye inan acısını çıkartırsın hiç gereği yok şuan.. şimdi etkilemeye çalışırsın falan sonra iş ilerler vs. vs. özel hayatla okul aynı anda tabiki yürür ama düzene konulmuş bişeyler varsa ortada bu tip şeylerle ikisi aynı anda yürümez bu açıdan bakıldımı iki tarafıda batırma olasılığın daha yüksek..

0|0
    0|0
    • ya zaten sevgilim olsun diye bir derdim yok hani biraz havam olsun hayatımda ilk kez cool takılıyorum da:))

• teşekkürler yine de kendimden çok uzaklaşmıcam sadece biraz gizem iyi olur sanki:))

• evet abartmamak lazım bişeyleri tabiki.. rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Google Chrome kullanıyorsan veya Google hesabıyla giriş yapıyorsan adını tamamlar tabii ki. Bir de giriş yapmadan Internet Explorer ile dene emin ol..

Eğer bu isim tamamlama şeysi gerçekse de işin zor valla..

0|0
    0|0
  • benim adımı soyadımı herhangi bir arama motoruna yaz birsürü çalışmam haberim çıkar onlara kafanı takma okuldan birçok arkadaş diyo sen o musun filan bunun pek önemi yok .dieğr kızlara nasıl davranıyorsan değiştir ters yüz et öyle davran mesela garip bi özelliğini söyle yani ben maraton koşucusuyum . bisikletçiyim ve petshop dükkanım var kızlar bunlara çok ilgi gösteriyor

0|0
    0|0
  • bence oyle hemen düşünme belki iyi bir dost olabilirsin ama sevgili olacaksın diye bir kayde yok eğer bu durumunu sezerse senden dahada soğumasın

0|0
    0|0
    • ben sevgili olmak istemiyorum ama hani onun o artist tavrını delip geçmek istiyorum o ne kadar popüler olursa olsun ona karşı umursamaz tavırlar sergilemek istiyorum hepsi bu tabii ki de arkadaşız zaten.

• diğer erkekler ne yapıyorsa tam tersini yapacaksın

2|0
    0|0
Yükleniyor...