Bizim sonumuz niye hep inşallah maşallaha kalıyor?

futbolda da aynı değişen bir şey yok link

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bazı şeyleri ısrarla eksik yaptığımız için

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• İnşAlLah Ve MaşAlLah'ın anlamını biliyor musun ?

2|3
    1|2
    • hıı evet anlamını biliyor musun?

• işin teolojik kısmından bahsetmedim sonumuz niye hep hesap kitaba kalıyor dedim bana karşı özel bir öfkeniz var herhalde daha fazla uzatmıyalım bence

• Öyle bişey yok kardeşim.. sadece kurduğun cümlenin yanlış olduğunu dile getirmek istedim.. herneyse hayırla kal...

• haklısın

0|0
    0|1
  • İnşallah ve masallahı böyle küçümseyerek yazamazsın. Çünkü kesinlikle sonumuz İnşallaha kalmalı..İnşallah(Allahın izni ile ) demek.. O izin vermezse sen o parmaklarını buraya soru sormak için dahi bile kıpırtatamazsın.

0|0
    0|0
  • nasil yenemedik:)

0|0
    0|1
  • sesli guldum

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir ülkede sorulan soruların kalitesi ve verilen cevaplara bakarsanız bunun nedenini anlarsınız.

0|0
    0|1
  • inşallah değişir :))

0|0
    0|0
  • hayırlısı buymuş demekki. stress yapmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • çünkü her işin başı ve sonu bismillahtır..sende bunu bilmiyorsan sanada maaşallah denir..

1|1
    0|1
    • bu bir deyim ikisi bir arada halk arasında yine sonumuz temenilere kaldı demek için söylenir içinde ironi var yani

• ama böyle şeylerle ironi olmaz biliyorsun..seni anladım ama bu tür sözler bize ait degil aslında inşaallahtan maaşallahtan uzaklaştırmak isteyenlerin tuzakları..

• Eşeği sağlam kazıga baglamadan Allaha havale edıyoruz o yüzden.

0|1
    0|1
  • maşallah ne güzel bir soru sormuşsun :D

0|1
    0|1
  • koca bır sıfır oyun oynuyoruz

0|0
    0|1
  • Para için değilde şeref ve vatan için oynayanlar kazanır

0|0
    0|1
  • Türkiye'nin futbolu da , dışa yönük politika gibi. Diğerlerinin eline bakıyoruz.

0|0
    0|1
Yükleniyor...