Arkadaşlar bırakın bu maç işlerini...

maçı felan geçin doğru düzgün spordan konuşalım hacılar. ben zayıflamaya calısan bir bireyim ama ilk yağlarımı yakmak istiyorum sıkılaşmak en son istediğim şey ama nasıl bir spor yapacağıma karar veremedim haftada 2 gün step , 1 gün kondisyon , 1 günde plates yapmayı ve hergün 1 saat yürümeyi düşünüyorum sizce nasıl bi program sıkılaşmam değil miii fikirlerinizi bekliyorum iyi akşamlar :))

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi gen yapına bakılıyor ona göre beslenme yapılıyormuş yani belli yiyecekler belli kişilerde şişmanlık yapıyormuş sana uygun yiyeceği belirleyip aç kalmadan normalden 2.5 kat daha hızlı kilo verebiliyormuşsun araştır bakalım ha unutmadan bu gen testi amerikada yapılıyor ve maliyeti 1500 lira imiş

0|0
    0|0
    • bu durumda ben kendim deneyerek bulucam bana uygun yiyecekleri :((

• çok çok teşekkürler

• bişey değil canım

Erkekler Ne Diyor 9

• beslenmeyi napçaksın

0|0
    0|0
    • ne fazla ne az yiyorum sağlığımı kaybetmek istemem

• Sabahları erkenden kahvaltıdan önce çıkıp yarım saat yürüdükten sonra 1 saat koş. Sonra eve gelip 10 dakika dinlendikten sonra kahvaltı yap. Başka bir şeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • bu şekilde yağlarımı yakarım ama değil mi ... sıkılaşmaktan gerçekten çok çok korkuyorum

• Yakarsın, sıkılaşmaktan kastın ne bilmiyorum ama bir yukarıdaki yorumda şekilli bi vücut demişsin. Bunları yaparak şekilli bir vücuda sahip olursun.

• Kilo vereceksen aldığın kalorileri hesap et.Aldığından fazla kalori yakman gerekiyor.Spor olarakta koşmak kalori yakma açısından çok uygun olur.Günde yarım saat yeterli olur.Koşu bandıda aynı sonucu verecektir.

0|0
    0|0
    • o zaman yürüyüş yerine koşayım ben

• Koşmakla birlikte terlemekte bedeni sağlıklı yapar.Birde günde 8-10 bardak su içmeni öneririm.Bu da kalori yakmanı sağlar.

• bol su pekala bunuda yazdım bi kenara

• hacı maç fenaydı yarıda kestim daha fena olmuş.

0|0
    0|0
  • Hafif kilolu olanları severiz ama :D

0|0
    0|0
    • kendini erkeklere beğendirmeye calısan kızlar genellikle cinsellik bölümün de olur kuzum ya :D

• kasmak değil bu :D ben şuan ki halimden memnun olsam zaten bunu değiştirmeye çalışmam ki

• Mutluluk senin psikolojine bağlı ama:) Bence kendi halinle mutlu ol:))

• zayıflamış olursun .

0|0
    0|0
    • tabi amaaa daha iyi bi program ?

• Az ye once :)

0|0
    0|0
    • bi insanın günde yiyeceği kadar yiyorum yemeğimi azaltırsam cildim hemen zarar görebilir amaç sağlıklı kilo vermek

• direk body ye git bence protein tozu vs kullanmana gerek yok.en azindan daha guclu olursun.

0|0
    0|0
    • sıkılaşmak ya da kas yapmak istemiyorum amacım şekilli bi vücut ama ne bi deri bi kemik ne de vıcık vıcık et

• saolasın :)

• onemli degil

• burda sana ne programaı verecekk ki millet git doktora.ama ilk ömce az yee azzz

0|0
    0|0
    • fikir toplamaya calısıyorum .

• fikir toplamakmı yoksa cevap vermem ki derdin bi bak.git doktora

• gitmicem olum . sevmiyorum ben doktorları

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...