4 ayda 30 kilo vermek mi?

4 ayda 30 kilo nasıl verebiilirim veya her ay 10 kılo civarında kılo versem tabi ki sporla ve duzenlı yemek yıyerek hangi sporları yapabilirim

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kilon gerçekten fazla ise verirsin arkadaşım 3 ayda 21 kilo verdi biraz da metabolizmaya bağlı şimdi sen her gün bir tane tatlıdan bir şey olmaz dersen 4 ay da rahat 5 kilo fark olur arada sen düşün senin yapacakların ;
    Karbonhidratı azaltmak ( Makarna, Pilav türü şeyler )
    Proteine önem vermek ( Yumurta beyazı, Tavuk, Et, Balık türü )
    Şeker, tuz, un mamulleri azaltmak ( Tatlı türü her şey )
    Her gün düzenli olarak yürüyüş 3-4 saat koş demiyorum sadece bir yere mi gideceksin yürü biraz hareketlen ve adımların hızlı olsun vücudunun ısındığını hisset hatta terlemeye çalış amacın bu zaten.
    TER VÜCUDUN GÖZ YAŞIDIR.
    Sun bunları yapar isen 4 ayda 30 kilo ya yakın verebilirsin unutma vücut enerjiyi karbonhidratlardan alır onlar olmayınca yağları enerjiye dönüştürür devam etmek için bu yüzden karbonhidratları azaltmak en yararlı yöntem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hayır düzenli yemek yemek asla kilo verditmez en iyi diyet sık sık az yemektir ama sürekli yemektir. iyice araştırmanı işsterim hattaönce bir diyetisyene git çünkü herkesin diyeti farklı benim bir kız arkadaşım 1 öğünde 2 tencere makarna yiyordu diyette aşırı yiyerek kilo veriyordu herşey diyetisyende bitiyor diyebilirim

0|0
    0|0
  • Mantıken saçma bu zaman zarfında bu kadar kilo vermen çok sağlıklı birşey değil ne kadar spor yapsanda düzenli beslensende
    Diyetisyenlere Daniş derim.
    Yok yere sağlığından olma
    10 15 kilo vermen ideal bence.

0|0
    0|0
  • çok sağlıksız olur

0|0
    0|0
  • verirsin yine verdigin gibide geri alirsın hızlı kilo almaya bagli olarak karaciger yaglanmasi gibi problemlerle karşılasırsın şuanda benim yaşadıgım gibi perviz yapiyorum karaciger yaglanmasi oldugu icin en ideali yavaş yavaş kilo vermek

0|0
    0|0
  • Zor o İlk ay belki 8 10 kilo verebilirsin o da iyi bir diyet ve sporla sonraki aylar 3 4 kl anca verirsin

0|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sağlıksız önce bir doktora gidip tahlillerini yaptır ve diyetisyen kontrolünde ve spor eşliğinde vermeyi dene. ortalama ayda 4-6 kilo arası normal sağlıklı. zaten sporla beraber olursa sıkılaşırsın 3 kilo versen sıkı olduğun için en az 7-8 kilo vermiş gibi algılanır etraftan :)

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Bunu yapabilirsin, kendini kasmadan beynini rahat birakarak

0|0
    0|0
  • Ben 3 ayda 18 kilo verdim

0|0
    0|0
  • 4 ayda 30 kilo çok zararlı.. sen 1300 kcal diyet yapıp 1.5 yılda ver