Ilk aşkınız nasıldı kimdi anlatır mısınız?

ilk aşık olduğunuzda ne hissettiniz nasıl anladınız kimdi hala hatırlıyor musunuz kısaca ilk aşkını anlatsın herkes

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• kreşteydik o zaman:D kollarıma ismini yazdırıyodum ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Adı Recepti Bingölde tanışmıştık 3<

0|1
    0|1
  • lisedeydim, ne ünisi evlencez dedi bende okuyacam dedim hayırrr lise biter bitmez nişan dedi s... beniii okula gönder dedim olmadı ya ben ya üniversite dedi.. yanımda olup desteklemeni beklerdim dedim tercihimi okuldan yada yaptım pişman değilim :)

0|0
    0|0
  • Sarışın topalak bi çocuktu çok popüler diye yüz vermemiştim bu da tutulmuştu.Ben daha çok çocukluk aşkı diyorum buna:)

0|0
    0|0
  • İlk sevgilim ilk aşkım değildi,ilk aşkım da asla sevgilim olmadı. Aşk hayatıma başarısız başladığımı hatırlıyorum :P

0|1
    0|0
  • Daha yedi yaşındaydım ve beni sevdiğini öğrenince onu dövmek istedim niyeyse :)

1|0
    0|0
  • ömrümü çürüttü ömrümü -_-

0|0
    0|0
  • ilk aşk asla unutulmaz.yaptıklarına karşı ondan nefret istediğim halde edemiyorum.

0|0
    0|0
  • aşkı batasıca

0|0
    0|0
  • yenı bıttı zaten.bır daha bır baskasını onun gıbı sevemıcem

0|0
    0|0
  • ortaokuldaydım , hep basketbol oynardı, uzun boylu kumral mavi gozlu bir cocuktu -

0|0
    0|0
    • yakışıklıymış...

• yok be :) o zaman daha cocuktum :) şu anda hic anlam veremiyorum ozamanlar ondan neden hoslandım diye :)

• unutur muyum ilkler unutulmaz :) esmer tenli yakışıklı biriydi ilkokul arkadaşımdı :) ondan sonra da aşık olduğum kişiler hep onun ayarında biri oldu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiç aşık olma anlamında aşırıya kaçmadım aşık olamadım yani ama sevdiğim, hoşlandığım bi kızı anlatıyım;

Hem çok iyiydi hemde biraz kötü, öbür kızlara benzemezdi mesela böyle dalga geçip hemen kandırabileceğin bi kız değildi, heleki cinsel anlamda hiç taviz vermezdi buda hoşuma giderdi ciddi düşünebilirim derdim, arkadaşlarının lafına çok uyardı buda beni ayar ederdi, en ufak şeyleri bile unutmazdı bi yanlış yaparsan kafayı takardı uğraşta kendini affettir, sonra hiç unutmadığım tarafıda birisi laf atsa bile söylerdi ama ilk başta kavga etmiceğimden emin olursa birşey yaparsan konuşmam vs derdi sana anlatıyorum filan derdi ona güvenmem için :D

0|0
    0|0
  • Unutulurmu beeee.Almanyadan kesin dönüş yapmışlardı ilk gördüğümde vurulmuştum.Hayatımın ilk dansını onunla yapmıştım 9-10 yaşındayken.Sonra ortaokulda bir boy attı kız tutamadım bi daha:D

0|0
    0|0

• Aklıma gelidkçe onu öldüresim geliyor hiç sorma ya :(

0|0
    0|0
  • Anlatın da dinleyelim zaten canım sıkılıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...