Böyle bir durum yaşayan var mı? :)

Hani filmlerde olur ya kız yada erkek kollarını açar sana doğru gelir sende açarsın yanından geçer ve arkadaki birine sarılır ve mal gibi kalırsın. :)

Peki hiç sizde size baktığını sanarken başkasına baktığını fark ettiğiniz yada buna benzer bir durum yaşadınızmı ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumu yaşadım evet ama bi köpekle:) Bana geliyor sandım gel gel yapıyorum sırıtıyorum meğer sahibi hemen arkamdaymış hoş bi durum değil:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kaç kere bana olmayan bakışarı, selamları, sözleri vs üstüme alındım hatırlamıyorum o kadar çok ki :D Yapılacak tek şey bozuntuya vermemeye çalışmak ama artık çok geç.. Neyse neresinden kurtarırsak kardır :D

0|0
    0|0
    • Karşıdaki de olayı anlayınca ayrı bir mahçup oluyor tabi :)

• bugün otobüste bir kizin yaninda oturuyordum kulakliklari taktim müzik dinliyordum yanimdaki kiz parmagiyla disariyi gösterip biseyler söylüyordu ben ona bakiyorum o bana bakiyor ne dedigini duymuyorum tabi. aldim kulakliklari kulagimdan kiz duraktaki kalabaliktan bahsediyordu. ben de "hee evet sansliyiz yer bulabildik otobüste" diye cevap verdim oda megersem yanimda ayakta duran arkadasiyla konusuyormus:)

0|0
    0|0
    • Hazır kulaklık varken telefonla konuşuyor numarası yapsaydın :)

• bir arkadaşım otobüsteyken kızın biri naber nasılsın falan konuşmuş oda cevap vermiş senden naber falan. ama kız ona bakıyomuş konuşmuş bişeyler demiş arkadaşta. sonrada kız kulaklığı çıkarmış farketmişki telefonla konusuyomus kulaklıktan . çok utandım diyodu. karışık oldu ama neyse buna benzer sayılır azcık :D banada anlattıgn olay gbi olmustu yanls hatrlamıyosam ama karizmayı çizdirmemiştm :D

0|0
    0|0
  • evet yasadım

0|0
    0|0
  • yasamadım ama yasarsamda umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Daha bugün, çocuğun biri bakıyor, ben bakıyorum. Bakışıyoruz derken bi baktım parmağında yüzük bunun... Tüüü utanmaz dedim-tabi içimden-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Otelde çalışıyordum. İş çıkışı servisin yanına gittim. İş arkadaşım olan kız, otobüsün penceresinden bana bakıyordu. Kaçamak bakışlarla bakmaya çalıştım, kız hala bana bakıyor. Dayanamadım, açık açık baktım. O zaman kızın dalmış olduğunu fark ettim. Yerimi değiştirdiğimde, kız hala aynı yere bakıyordu.

1|0
    0|0
Yükleniyor...