Ağzının içinden konuşan insanların dediklerinden bir şey anlıyor musunuz?

çevrenizde var mı böyle birileri? söylediklerinden bişey anlıyor musunuz? nasıl bir iletişim yöntemi kullanıyorsunuz? :) amacım dalga geçmek değil kesinlikle ama düşünsenize öyle birinin öğretmen olduğunu ya da patron olduğunu :) hadi bi kere efendim diyorsun, sonra ikinciyi diyorsun ama üçüncüyü diyemiyorsun ayıp olmasın diye, sonra da mal gibi adamın yüzüne bakıyorsun, anlamış gibi kafa sallıyorsun... bana bi kaç kere dek geldi... size dek geldi mi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben anlıyorum.

0|1
    0|0
    • yeni bir dil öğrenmiş gibi hissediyorsundur kendini heralde :)

• hacı hızlı konuşmakla lafları yuvarlamak farklı şey ben ondan bahsediyorum, düzgün hızlı konuşanlar da anlaşılıyor

• öyleyse ben 2. defa tekrtarlatıyom.

Kızlar Ne Diyor 4

• olmaz mı :) özellikle yeni nesil oyle ya kelimeleri bir yuvarlıyorlar ya da dedıklerınden bırsey anlasılmıyor

0|1
    0|0
  • Ya ağızlarının ortasına yapıştırmak istiyorum. Uyarıyorum "ben seni anlamıyorum ki düzgün konuşsana" diye

0|1
    0|0
  • karnından konuşma diye tepki ver :D

0|1
    0|0
  • evet görüyorum bu tür insanlar ama ne yapsın,sırf bize gıcıklık olsun diye böyle konusmuyo ki.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• ne diyon oğlum sesli konuş koyacam kafayı diyorum :)

0|1
    0|0
  • bende anlamıyorum bir iki kere tekrarlatıyom yine anlamazsam ,ben sağirım kardeşim nediyon anlamıyom seni ,diyorum sonra mecburen konuşmasını düzeltiyor.

0|1
    0|0
  • link

buyrunuz :)

0|1
    0|0
  • Ağzının içinden konuşan derken¿

Senin çevrendeki insanlar kulaklarından mı konuşuyor

0|0
    0|0
    • peki, adamın eli çok bolmuş dendiğinde sen adamın yüz tane eli var mı zannediyorsun... o hesap... bu bir deyimdir...

• Hadi başlıkta deyim kullandın

Bari içerikte hım hım peltek vs yazaydın,sorunun daha çok cevap alması açısından.

• benim kastettiğim peltek, kekeme türü insanlar değil... ama bu deyim yaygındır diye düşünüyorum o yüzden gerek duymadım

• anlamıyorum, anlamadığım için de ayar oluyorum. ne ayarı direkt som altın :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...