Haftada 6 gun spor yaparak?

haftada 6 gun her gun 1.5 saat spor yaparak ( 1 saat yuruyus bandı 30 dk bısıklet ) 5 ayda 35 kılo verebılır mıyım?ayda 7 kılo vermek ck mu vucudumun sarkmasını nasıl onleyebılırım..beslenmeme de dıkkat edersem 5 ayda 35 mumkun mu saglıklı bı sekılde..ayda kac kılo vermek ıdealdır?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Sarkar her tarafın biraz kas çalış onun yanında ki sıkılaş yoksa gidersin

0|0
    0|0
    • kas calıs derken neyı kastedıyorsun

• sıgara alkol hıc kullanmadım hayatımda.1.5 lıtre ıctım en fazla. ama 2.5 lıtre kesın ıcmem gerek sanırım.. sabah kahvaltısında 2 dılım cavdar ekmegı yıyordum pglen corba ve ana yemekten braz yanı sabah kahvaltısı harc ekmek yok.. dıyetısyene gıdemem cok pahalı

• İyi bak bir sıfır önde başladın. Diyetisyen pahalıya geliyorsa o zaman bir doktora git ondan temel bilgiler al derim sana

• veremezsin verirsende sporu bıraktıgın an geri alırsın düzgün bir şekilde ver ayda 2 kilo falan

0|0
    0|0
    • 2 kıloda cok az degıl mı

• ama sağlıklı sağlıklı anlıyormusun sporda ana kural sağlıktır düzgün ve kalıcı bir vucut istiyorsan önce sağlık sonra spor ayda 2 3 kilodan fazlası zararlıdır

• 5 ayda 35 kilo veririsn sonrakli 5 ayda 50 kilo olarak geri alırsın... spor kilo vermek ya da alma için yapılmaz... sağlık için yapılır.. kilo vermek istiyorsan az ye...

0|0
    0|0
    • dogru dıyorsun sanırım.. az yıyorum tamam beslenmeme baya dıkkat edıyorum 7 den sonra yemıyorum qaksam ıste oldugum ıcın yogurtla elmayla falan gecıstırıyorum.. pekı sence ayda sporla beraber kac kılo vermek ıdealdır? bır de haftada kc gun kacar saat spora gıdılmelı bılgı verır mısınız?

• o kadar dıyosun yanı.. ya tamam guzel salonlar vardır emınım de benım vaktım yok 7 de ısten cıkıyrm salon agıtmem baslamam 20.30 oluyor evıme yakın yanı..

• bende sabah 5 buçukta kalkıp 7 buçukta iş başı yapıyorum... bazen 11 de spor salonundan çıktığım oluyor.. ama buna değiyor.. biraz dişini sıkmalısın bence..

• Dur tahmin edeyim sonun hastane olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...